سرکرده گروه تروریستی حماس از علی خامنه ای به خاطر کمک های مالی و تسلیحاتی “سخاوتمندانه” تشکر کرد

سرکرده گروه تروریستی حماس به نام اسماعیل هنیه، با فرستادن پیامی برای علی خامنه ای، از این که وی اعضای هیات اعزامی حماس به تهران را به گرمی مورد پذیرایی قرار داده سپاسگزاری کرد و آن را “استقبال ممتاز” لقب داد و همچنین سپاسگزاری کرد که رژیم ایران همچنان به کمک مالی به حماس ادامه می دهد و جنگ افزار در اختیارش می گذارد.

متن پیام هنیه خطاب به خامنه ای در وبگاه رسمی رهبر حکومت اسلامی ایران انتشار یافت و نشان دیگری از جنبه های تروریست پروری حکومت ایران در منطقه است.

در حالی که در سال های گذشته، رژیم ایران اعطای کمک های مالی و تسلیحاتی به گروه های ترور ملقب به گروه “مقاومت” را نادرست می خواند و ادعا می کرد که کمک های ایران جنبه “معنوی” دارد و از پول و تسلیحات خبری نیست، اکنون چند سالی است که رژیم علنا نسبت به این فتنه گری خود در رساندن جنگ افزار به گروه های ترور افتخار می کند.

حکومت ایران حوثی های یمن را نیز زیر بال حمایت خود دارد و هیاتی نیز از جانب این گروه نیمه شیعه به تهران آمد و مورد استقبال گرم قرار گرفت. حکومت ایران اعلام کرد که قصد دارد حوثی ها را به عنوان حاکمان قانونی سراسر یمن به رسمیت بشناسد و سفارتخانه آن ها در تهران شروع به کار کند.

این تصمیم رژیم ایران در حالی است که جنگ خانگی در یمن همچنان ادامه دارد و حوثی ها نه تنها در دو سال اخیر هیچگونه دستاورد نظامی نداشته اند و همچنان بر حدود نیمی از یمن تسلط دارند، اخیرا یک گروه جدایی طلب نیز در بندر عدن دست به آشوب زده و آن کشور بلازده را به مصیبت تازه ای مبتلا ساخته است.

اسماعیل هنیه سرکرده گروه تروریستی حماس، در پیام خود به خامنه ای، ضمن سپاسگزاری تملق گویانه از کمک های پولی و تسلیحاتی به حماس، نوشته است: «بیانات فاضلانه شما افق های وسیعی را پیش روی مقاومت فلسطینی گشوده است»

یک دیدگاه

  1. خدا شاهد است که اگرهرکسی دیگری هم بجای اسماعیل هنیه مفت خور بود که اینهمه پول و دلارناب آمریکایی دریافت میکرد ازاین هم بیشتر تملق میکرد. کافی است کمی به سران داخلی رژیم ومسئولین وقت حکومت ایران بیندازید که برای همین پولهای مفت زنده باد خامنه ای میگویند.

Comments are closed.