سرکوبگری رژیم بیشتر می شود؛ برپایی نهادی با نام “امنیت اجتماعی و ارزشی” علیه مردان و زنان

برپایی نهادی با نام “امنیت اجتماعی و ارزشی” علیه مردان و زنان

در تلاش حکومت ایران برای افزایش سرکوب علیه زنان و مردان کشور، رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی رژیم (ناجا) اعلام کرد که این نهاد به دنبال راه اندازی پلیس امنیت اجتماعی و ارزشی است. هدف رژیم آن است که کنترل بیشتری بر رفتار زن و مرد در مجامع عمومی داشته باشد و بهانه های تازه ای به هدف آزار مردم و مرعوب ساختن آنان در برابر رژیم در اختیار داشته باشد.

آخوند علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: یکی از مطالبات مردم از پلیس، برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی است. آخوند در حالی از “خواست مردم” سخن می گوید که اکثریت زنان ایران با حجاب اجباری مخالفند و مردان ایران خواهان رفع محدودیت های به ظاهر اسلامی می باشند.

آخوند ادیانی افزود: در همه دنیا پلیس و نیرو‌های مسلح وجود دارند، اما تفاوت ما با نیرو‌های مسلح سایر کشور‌ها بُعد مکتبی نیرو‌های مسلح کشورمان است و این ویژگی، انقلابی بودن و دارا بودن نیرو‌های متدین یکی از شاخص‌های اصلی نیرو‌های مسلح حکومت ایران و بخصوص ناجاست.

پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی حکومت ایران پیشتر گفته بود  ۳۰۰هزار نفر از بانوان به اتهام این که در داخل اتومبیل خویش، حجاب کامل به سر نداشته اند احضار گردیده اند و اقدامات تنبیهی علیه آنان انجام خواهد گرفت.

پاسدار سلیمان ملک‌زاده جانشین معاون حقوقی و امور مجلس ناجا ، گفت:  امروز موضوع بدحجابی نه فقط یک رفتار شخصی بلکه یک رویکرد سیاسی است؛ نیروی انتظامی هم به سادگی نمی‌تواند این موضوع را رها کند.

3 دیدگاه‌

  1. به برکت جمهوری اسلامی ایران و وفقر وفلاکت روز افزون درکشور وخانواده های ایرانی چندین صد هزار نفر ویا میلیون نفر هنوز در خفا مشغول پول درآوردن واخاذی از طریق ارایه جنسی خود به مردان هستند. چرا حکومت جلوی آنها را نمیتواند بگیرد ویا نمیگیرد وبه چند عدد تارموی زنان در ملاء عام گیر داده است. کدام امر ومورد خفن وغیرقانونی وغیر شرعی تلقی میشود؟؟؟

Comments are closed.