زیارت سفیر اتریش از “حرم معصومه”، سودجویی یا احترام به مقدسات اسلام؟

 

این گزارش را بخوانید و ببینید که سفیر یک کشور اروپایی در ایران، برای آن که شاید بتواند قراردادهای بازرگانی بیشتری با حکومت ایران امضاء کند، به چه شگردهایی دست می زند:

وبگاه “ابنا ۲۴” که ماموریت آن انتشار گزارش های مربوط به روحانیون حکومتی و فعالیت های آنان است و برای اولین بار عکس هاشمی شاهرودی بر روی تخت بیمارستان در هانوفر در کنار دکتر سمیعی را منتشر کرد، در یکی از روزهای اخیر خبر داد که سفیر اتریش در تهران به زیارت آرامگاه حضرت معصومه رفته و مراسم احترام به جای آورده و با گروهی از آخوندها نیز عکس گرفته است.

این خبرگزاری، با افتخار بسیار خبر این “زیارت” را چنین تیتر زد: «تشرف سفیر اتریش در ایران، به حرم حضرت معصومه سلام الله علیها»

حکومت ایران معمولا به غیرمسلمانان، با این ادعا که آن ها نجس هستند، اجازه ورود به اماکن مقدس شیعه را نمی دهد. حالا چه شده اند که سفیر اتریش را می پذیرند و با او عکس هم می گیرند؟

پرسش اساسی تر آن است که سفیر اتریش را به زیارت حضرت معصومه چه کار؟

آیا او قصد دارد به دین مبین اسلامی تشرف یابد، و یا هدفش کاسه لیسی روحانیون، به هدف به دست آوردن قراردادهای بهتر بازرگانی و معاملات بیشتر اقتصادی با رژیم ایران است؟

این خبر را به نقل از آن وبگاه بخوانید و ببنید که چه چاپلوسی‌هایی را خطاب به حکومت ایران می کند و چگونه از “نقش حکومت اسلامی در مبارزه با ترور” زبان به مجیزگویی می گشاید:

“به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «اشتفان شولتز» سفیر اتریش در تهران دیروز به شهر مقدس قم سفر و ضمن حضور در حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(ع) از نقاط مختلف این حرم مطهر بازدید کرد.

وی ضمن ابراز خوشحالی از حضور خود در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)، عنوان کرد: در این مکان معنوی یک احساس متفاوت انسان را متوجه خود می‌کند که این احساس می‌توانند سبب تغییر شود.

سفیر اتریش در تهران بابیان اینکه ایران در منطقه دارای یک نقش تأثیرگذار است، عنوان کرد: ایران اسلامی بسیاری از کشورها را از تروریست‌ها و گروه‌های تکفیری نجات داده است.

لازم به ذکر است؛ «اشتفان شولتز» در یک‌صد و شصتمین سالگرد روابط دیپلماتیک ایران و اتریش دیدارها و نشست‌های مختلفی را در شهرهای برجسته ایران به‌ویژه تهران و قم دنبال می‌کند.”

 

واقعا شرم ندارند

2 دیدگاه‌

  1. این جناب سفیرووزیرخارجه اش نمیدانندکه معصومه«خواهرامام رضا»درهنگام مرگ٬ دختربچّه ای هفت ساله بود.
    چندی پیش نیزدولت سوئدوزیران مادینه اش راباروسری به دستبوسی روحانی فرستاد.
    درودبرآمریکاکه ازاین پاچه خواری وکاسه لیسی هابه دوراست.

  2. Thanks radio Israel.For this man doesnt matter what happing i buy brutal fanatic islamic of Iran today and for him only ekonomic so dubbelmoral we can see in Europin countrys why sinlen and only speaking abaut democracy but ….. i like read Your site and
    so i beginng read radis.org and dont forget Persian language because i cant find someting in newspepper what happening in the world

Comments are closed.