سلحشوری: برادر زاده من مراکز ماساژ جنسی ندارد و اتهامات، نوعی انتقام جویی است

پروانه سلحشوری نماینده مجلس

باشگاه خبرنگاران جوان، وابسته به صدا و سیما حکومت ایران خبرداد : برادرزاده پروانه سلحشوری نماینده مجلس مسوول  یک “باند گسترده ماساژ” و فساد در تهران بازداشت شده است. ولی خانم سلحشوری این اتهام را جعلی می داند و نوعی انتقام جویی در برابر دفاع او از حقوق زنان می داند. .

باشگاه خبرنگاران جوان در یک خبر جعلی به هدف بدنام کردن پروانه سلحشوری نماینده مجلس که این روزها در حمایت از فعالان سیاسی و مدنی بازداشت شده و همچنین خودسوزی و مرگ سحر خدایاری و دفاع از کارگران زندانی هفت تپه فعالیت گسترده ای داشته که خوشایند جناح تندرو و سپاه پاسداران در حکومت نیست اعلام کرده بود  که یک “باند گسترده ماساژ” در تهران بازداشت شده‌اند و “سرکرده این باند” هم برادرزاده پروانه سلحشوری بوده است. گفته شد که این باند ادعایی در تهران علاوه بر ماساژ با مشتریان رابطه جنسی هم داشتند.

خانم  پروانه سلحشوری در توییترش از نمایندگان محافظه‌کار مجلس که در همرسانی شایعه مشارکت کردند انتقاد کرد و نوشت: “دو برادرزاده ۴ و ۲۰ ساله دارم که اکنون در کنار خانواده خود در اهواز هستند. برادرم که فرزندش ۲۰ساله است، در نوجوانی به جبهه رفت و جانباز است.” ازخدابترسید و آخرت خود را فدای دنیای دیگران نکنید.

حساب‌های کاربری متعددی  از سوی سپاه و بسیج و تندروهای حکومت ایران هم در شبکه‌های اجتماعی به پروانه سلحشوری حمله کردند و او را متهم  به خیانت به انقلاب اسلامی و رهبری کردند .

پیش از این در موارد متعدد دیگری هم کاربران طرفدار حکومت در شبکه‌های مجازی شایعات و تهمت‌هایی با مضامین جنسی علیه چهره‌های منتقد منتشر کرده‌اند

یک دیدگاه

  1. این اتهامات مرا بیاد قبل از انقلاب در شهر مذهبی اصفهان می اندازه! برای از بین بردن یک مغازه دار که کاسبی دیگران را خراب کرده بود چون جنس بهتر با قیمت بهتر میداد مذهبیان این شیوه را داشتند و با یک دروغ بزرگ به آن مغازه دار حمله میکردند بعد مشتریان دیگر از آنجا خرید نمی کردند !هر بلایی که سر این بی گناه می آمد ملت خوشحال هم میشدند! مذهبی ها دروغهای ناموسی می گویند و این دروغ احتمال زیاد کار اطلاعات سپاه است که اکثرا اصفهانی یا از اطراف اصفهان هستند! خود بنده در اصفهان همین مشگل برایم پیش آمد و کسانی که این دروغ را گفته بودند هر روز هم به مغازه من سر میزدند و چای کوفت میکردند! گفته بودند من بهایی هستم و من هم چون برایم هیچ فرقی بین بهایی و دیگر ادیان نبود سعی نکردم انکار کنم چون مثل آنها میشدم. فقط با شیوه خودشان گفتم فلان کس هر روز در آن مغازه چای می نوشد و این مردک بخاطر اینکه بعدش نگم او هم بهایی است و دروغ می گوید ، همه جا شهادت داد که بنده مسلمان شش آتشه هستم چون ایشان به بنده ارادت دارند و با هم به مسجد میرویم?با اینکه من از اسلام هیچ دل خوشی ندارم ! مذهبی های اصفهان همه اینطور حریفها را از میدان بدر می کنند فقط اصفهانیها اینطورند!

Comments are closed.