سلیمانی دیروز ادعا کرد از بمباران اسرائیل گریخت و امروز می گویند که اسرائیل قصد ترور او را داشت

قاسم سلیمانی که رژیم می کوشد از او یک قهرمان بسازد

در یک تلاش آشکار رژیم ایران، به هدف ایجاد محبوبیت برای قاسم سلیمانی، و به هدف رساندن او به مقام ریاست دولت، اکنون یک سپاهی دیگر به نام آخوند حسین طائب ادعا می کند که سرویس اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) همراه با سازمان های اطلاعاتی کشورهای عربی، قصد داشته اند قاسم سلیمانی را ترور کنند، ولی نهاد اطلاعاتی سپاه این توطئه را خنثی کرده و قاسم سلیمانی جان سالم به در برده است.

انتشار این ادعا از آن جهت با تردید بسیار تلقی می شود که خود سلیمانی نیز در یک مصاحبه طولانی و بی سابقه، تعریف کرده بود که چگونه در جنگ دوم لبنان، هواپیماهای اسرائیلی ساختمان های نزدیک به ستاد فرماندهی حزب الله لبنان را در بیروت بمباران می کردند و او با حسن نصرالله و عماد مغنیه، همانند یک “پهلوان” از آن مهلکه گریخت و جان سالم به در برد. این ادعا، حتی اگر درست باشد، به هیچ وجه نشان آن نیست که نیروی هوایی اسرائیل می خواسته است سلیمانی را ترور کند. زیرا در جریان این جنگ که سیزده سال پیش روی داد و ۳۳ روز ادامه یافت، اسرائیل نیمی از ساختمان ها محله شیعه نشین بیروت به نام الضاحیه را ویران کرد که آن بمباران هم بخشی از این حملات بود و قاسم سلیمانی را به صورت خاص، هدف نگرفته بود.

اکنون آخوند حسین طائب این ادعا را پررنگ تر می سازد و می گوید که اسرائیل و عربستان قصد ترور سلیمانی را داشتند ولی سپاه پاسداران این نقشه را خنثی کرد.

طائب ادعا کرد که همه افرادی که در شبکه ترور قاسم سلیمانی نقش داشته اند، شناسایی و بازداشت شده اند.

این آخوند سپاهی ادعا کرد که ماموران قتل قاسم سلیمانی، قصد داشته اند که در ایام محرم و فاطمیه این توطئه را در شهری در جنوب شرق ایران، یعنی استان سیستان و بلوچستان انجام دهند. او گفت که به علت هشیاری سازمان های اطلاعاتی سپاه و تدابیر انجام شده، این توطئه خنثی گردیده است. حسن طائب درباره ادعای خود توضیح بیشتری نداد.

یک دیدگاه

  1. با درود فراوان خدمت انسانهای خیراندیش و نیکو منش
    بنظر من میخواهند یه جورهایی سر این بنده خدا را زیر اب کنند و زمینه سازی میکنند

Comments are closed.