سناتور گراهام که از اسرائیل دیدن کرده، از خطرات رژیم ایران و احتمال جنگ با حزب الله سخن گفت

یک سناتور پرقدرت آمریکایی می گوید که حکومت ایران قصد دارد میزان شکیبایی و هشیاری ایالات متحده را به آزمون بگذارد. سناتور لیندسی گراهام از حزب جمهوریخواه  که هفته پیش همراه با هیاتی از کنگره آمریکا از اسرائیل دیدن کرد، گفت که حکومت ایران می خواهد یک کارخانه تولید موشک در لبنان برپا سازد و از این رو اسرائیل خود را برای جنگ احتمالی آماده می سازد.

هم زمان در واشنگتن اعلام شد که دو تن از اعضای کنگره آن کشور خواهان تحریم هرچه بیشتر شرکت هایی هستند که با سپاه پاسداران داد و ستد دارند. آن ها طرحی در این زمینه را برای ارائه دادن به کنگره آماده ساخته اند.

از سوی دیگر، دو کارشناس یک اندیشکده آمریکایی در امور دفاع از دموکراسی، به دولت استرالیا هشدار دادند که مبادا به خاطر سود مالی در داد و ستد با حکومت ایران، چشمان خود را به روی فتنه گری های حکومت ایران در کشورهای دیگر و به راه انداختن جنگ و خونریزی ببندد.

 

3 دیدگاه‌

  1. حکومت ایران برای تضعیف ابرقدرتها سعی دارد تا از نزدیک شدن انها جلوگیری کند و بر تنش روابط انه ابیفزاید و موضوع دخالت روسیه در انتخابات که توسط ایران صورت گرفته و به روسها نسبت داده میشود در همین راستاست.رژیم ایران از تمام ظرفیتهای مالی خود برای تطمیع سیاستمدارن کشورهای مختلف و نفوذ در انها استفاده کرده و درواقع خیانت حاصل از طمع کاری و عدم توجه به فعالیتهای خزنده و پنهان ایران در جامعه و جذب افراد مستعد جرم و جنایت بعنوان نیروی فشار وتهدید علیه حکومتهای مردمی سبب شده تا ایران به قدرت بلامنازع جهان تبدیل شود و افکار منسوخ خودرا بر کسانی تحمیل کند که قرنها با انها جنگیده اند تا خودرا به زندگی مطلوب برسانند.

  2. حضور ایران در منطقه و بخصوص در نزدیکی مرزهای اسرائیل را باید کاملا جدی گرفت ،و قطعا دولت و ارتش و نیروهای امنیتی اسرائیل تدابیر لازم را جهت مهار آنان اندیشیده اند ، در ایران میلیونها نفر هر روز و هرساعت با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکنند ، و حکومت ایران میلیونها دلار از حق و بیت المال مردم را در منطقه برای مقاصد شوم خود حیف و میل میکند ، کسانی که حق مردم مظلوم ایران را پایمال میکنند چگونه با وجدان خود کنار می آیند خدایا ؟؟؟؟؟؟؟؟

Comments are closed.