سه تروریست فلسطینی که موجب قتل یک دختر جوان اسرائیلی شده بودند، شناسایی و بازداشت شدند

دختر جوان اسرائیلی که در انفجار تروریستی فلسطینی ها کشته شد

مردم اسرائیل از خبر شناسایی و بازداشت سه تروریست فلسطینی که مرتکب قتل فجیع یک دختر جوان اسرائیلی شده بودند، ابراز خرسندی بسیار کردند. این جنایت ماه گذشته و هنگامی روی داد که پدر خانواده همراه با پسر و دختر خود، در دامان طبیعت مشغول گشت بودند و به آبگیری نزدیک شدند که یک جاذبه گردشگری محسوب می شود.

خرابکاران فلسطینی که از پیش یک بمب را در بین درختان و سبزه ها پنهان کرده بودند، با فرمان از راه دور، آن را منفجر ساختند که دختر جوان در دم کشته شد و برادرش جراحات متوسط برداشت و پدر خانواده نیز زخم های سبک داشت.

ارتش اسرائیل و همه نیروهای اطلاعاتی و انتظامی تلاش گسترده ای برای شناسایی هویت خرابکاران انجام دادند و بالاخره آن ها را به دام انداختند و خبر بازداشت آنان شب گذشته (شنبه) انتشار یافت.

به گفته مقامات ارتشی، این سه تن بسته های انفجاری بیشتری تهیه دیده بودند و قصد داشتند آن ها را در اماکن پر رفت و آمد نصب کنند. همچنین آن ها با در دست داشتن چند قیضه اسلحه، در اندیشه حمله و کشتار سربازان بودند.

یکی از تروریست های بازداشتی، هنگام انجام بازپرسی از حال رفت و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت. آن ها عضو گروهی بودند که خود را “جبهه مردمی آزادی فلسطین” می نامد. منابع اطلاعاتی می گویند که سرپرست این گروه یکی از اعضای اصلی آن سازمان تروریستی می باشد. او در گذشته نیز چند بار بازداشت شده بود.

پدر خانواده از شناسایی و بازداشت این سه تن ابراز خرسندی کرد و به ویژه تاکید گذاشت که تلاش گسترده مقامات امنیتی، مانع وقوع جنایات دیگر شده است.