سپاهی حسین سلامی، در شدیدترین تهدید لفظی علیه ایالات متحده: «انتقام سختی می گیریم و اسرائیل را نیز به آتش می کشیم»

در مراسم نمایشی خاکسپاری جسد قاسم سلیمانی در کرمان، همه سخنرانان با لحنی بسیار تهدید آمیز، از انتقامجویی شدید علیه ایالات متحده سخن گفتند. ولی جنگ طلبانه ترین تهدیدها، طبق معمول از زبان سپاهی حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران شنیده شد که از جمله گفت: «انتقام سخت و پشیمان کننده ای در انتظار دشمنان است» و افزود: «اگر حرکت دیگری انجام دهند، آنجا را که دوست دارند، به آتش خواهیم کشید». حسین سلامی از مکان مشخصی نام نبرد، ولی تردیدی نیست که منظور او اسرائیل بوده است.

این تهدیدها در همان زمانی شنیده می شود که خبرگزاری های آمریکایی گزارش می دهند که هواپیماهای بمب افکن سنگین ایالات متحده رهسپار منطقه شده اند و قادر به حمل بمب هسته ای نیز می باشند.

حسن سلامی که به زیاده گویی شهرت دارد و تا کنون بارها اسرائیل را به نابودی تهدید کرده است، در بخشی از سخنانش اظهار داشت: «حرف آخر را اول می زنیم و انتقام می گیریم»

در ادامه تلاش رژیم ایران برای معنوی جلوه دادن شخصیت تروریست هلاک شده، قاسم سلیمانی، سپاهی حسین سلامی افزوده گفت: «امروز در سرزمین کرمان شاهد طلوع دو خورشید هستیم و امروز آمده ایم تا این دو خورشید پرفروغ را در کرمان بنشانیم». منظور حسین سلامی، همچنین فردی به نام حسین پورجعفری از دستیاران قاسم سلیمانی بود که او نیز در حمله پهپادهای آمریکایی در نزدیکی بغداد، تکه تکه شد.

برخی تحلیلگران بر این باورند که علیرغم شدیدترین تهدیدهایی که به ویژه امروز، شنیده شده، امکانات رژیم ایران در انتقام جویی بسیار محدود است و اگر به یک سوء قصد بزرگ تروریستی دست بزند، خود را با خطر جنگ تمام عیار در برابر ایالات متحده قرار خواهد داد و این در حالی که همه دست اندرکاران در تهران بر این عقیده هستند که عملیات انتقام جویانه باید در سطحی باشد که موجب بروز جنگ فراگیر نشود.

سران نیروهای نظامی رژیم در عین حال گفته بودند که در انجام عملیات انتقام جویانه، شتابی ندارند و هدف های خود را با دقت و بدون عجله انتخاب خواهند کرد.

2 دیدگاه‌

  1. ای سلامی مزدور، هلاک شدنت را ارزو داریم. تو یک طبل تو خالی هستی اما دلت پر از ترس است.

    شماها برای مردم بی دفاع و بی سلاح ایران فقط گردن کلفتی میکنید و عربده میکشید.

  2. یک هلی فایر برای حسین سلامی نماینده مافیای مذهبی حکومت غیر جمهوری وغیر اسلامی ایران کافیست که به رجزخوانی های وی پایان دهد ویک ملت ویک قوم عظیم آریایی ومردم ایران را آزاد سازد اگر خدا بخواهد.

Comments are closed.