سپاهی ذوالنور رژیم ایران را رهبر ثبات خلیج فارس نامید و خواهان رسیدن به این مقام شد

پاسدار مجتبی ذالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حکومت ایران

حکومت ایران در حالیکه روز به روز بر  ناامنی منطقه خلیج فارس از دزدیدن نفتکش ها ، تا حمله به مراکز ذخیره نفتی کشورهای  همسایه می افزاید، پاسدار مجتبی ذالنور رئیس کمیسیون امنیت مجلس گفت :جمهوری اسلامی محور امنیت خلیج فارس است .

پاسدار مجتبی ذالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حکومت ایران  گفت: طرح تامین امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز در مقابل ائتلاف آمریکایی طرح مناسبی است و نظام اسلامی همانگونه که تاکنون نیز ثابت کرده می‌تواند محور امنیت خلیج فارس باشد.

پاسدار مجتبی ذالنور گفت: آمریکاییها امده اند  در مقابل توقیف کشتی ها و سرنگونی پهپاد ها توسط سپاه پاسداران به ستوه آمده اند و در مقابل تصمیم به تشکیل یک ائتلاف ضد حکومت اسلامی  گرفته اند

پاسدار مجتبی ذالنور افزود: کشورهایی که درحاشیه خلیج فارس و همچنین کشورهایی که در دنیا برای همکاری با ایران اعلام آمادگی می کنند، باید بدانند که نظام اسلامی این توانایی را دارد که محور تامین امنیت خلیج فارس باشد.

وی گفت: باید مردم ما اساسی ترین فرهنگ در جامعه را فرهنگ جبهه و جنگ بدانند تا روحیه مقاومت همیشه در آنان بیدار باشد .

پاسدار مجتبی ذالنورافزود:  فرهنگ جنگ و مقاومت باید نهادینه شود .امروز ما می توانیم با  تولید موشک های بالستیک که از عوامل مهم بازدارنده تجاوز دشمن به کشور است حرف اول را در دنیا بزنیم .

پس از۴۰ سال از روی کار آمدن حکومت اسلامی در ایران و افزایش روز افزون  بحران اقتصادی،تورم و فقر و فساد و اختلاس و حبس و اعدام در کشور پاسدار  محمدعلی جعفری گفته است : حل مشکلات امروز جامعه راحت‌تر از آزادسازی خرمشهر است.

پاسدار  محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی، اجتماعی بقیه الله الاعظم  بطور غیر مستقیم خطاب به حسن روحانی گفت: آن زمان در دوران هشت ساله جنگ ایران با عراق با فرمان روح الله توانستیم خرمشهر را آزاد کنیم در  صورتی که بنی‌صدر با نگرش لیبرالی و غربی می‌گفت نمی‌توانیم دشمن را بیرون کنیم و باید پای میز مذاکره بنشینیم، همانگونه که امروز برخی معتقدند با مذاکره می توانند حق و حقوق ملت مسلمان ایران را بگیرند.

وی افزود: مردم باید مانند گذشته در مقابل اعتراضات داخلی دشمنان نقش امنیتی  و اطلاعاتی خود را در جامعه دوباره تکرار کنند و امنیت جامعه اسلامی را با ایجاد پایگاه های بسیج بدست بگیرند تا وقت نیاز آتش به اختیار عمل کنند .