سپاهی رمضان شریف نیز در نقش سخنگوی سپاه پاسداران از هدف رژیم برای نابودی اسرائیل سخن گفت

یکی دیگر از فرماندهان سپاه پاسداران عملا اعتراف کرد که ادعای رژیم ایران در مورد نجات مردم مظلوم خاورمیانه و دفاع از اسلامی، بهانه ای بیش نیست، بلکه هدف رژیم ایران رسیدن به یک آرزوی خام، یعنی انهدام اسرائیل بوده است.

سپاهی رمضان شریف، در نقش سخنگوی سپاه پاسداران، در سخنانی در گیلان گفت: «هدف سردار سلیمانی در نیروی قدس، تقویت جبهه مقاومت برای نابودی اسرائیل بوده است».

او گفت: «سردار سلیمانی، با در دست داشتن فرماندهی سپاه قدس به مدت ۲۲ سال، به دنبال تقویت جبهه مقاومت، برای درهم شکستن رژیم صهیونیستی  بوده است». وی ادعا کرده گفت: «اسرائیل دشمن اول مسلمانان است».

آشنایان امور می گویند که این سخنان، یک نمونه دیگر از یهودستیزی رژیم ایران است که در زیر پوشش مخالفت با اسرائیل پنهان می شود. زیرا اسرائیل کاری به مسلمانان منطقه یا جهان ندارد و دین یهود یک دین تبلیغی نیست که بخواهد مسلمانان را یهودی کند. در اسرائیل بیش از یک میلیون نفر مسلمان عرب زندگی می کنند که از آزادی و تساوی حقوق کامل برخوردارند و اسرائیل هرگز به اقدامی در منطقه دست نزده که جنبه مخالفت با مسلمانان داشته باشد – ولی این حکومت ایران است که خواهان نابودی اسرائیل به عنوان تنها کشور یهودی جهان می باشد.

رمضان شریف در ادامه تلاش برای دادن جنبه اساطیری به قاسم سلیمانی، ادعا کرده گفت: «سردار سلیمانی به شهدا علاقه داشت و همواره ذکر شهید می کرد».

برخی تحلیلگران می گویند: از آن جا که هلاکت قاسم سلیمانی و شمار دیگری ابر تروریست ها، پس از خروج از فرودگاه بغداد، یک ضربه شدید بر رژیم ایران می باشد، حکومت می کوشد از طریق قهرمان نشان دادن قاسم سلیمانی، بیشترین بهره گیری تبلیغاتی را به عمل آورد و یک شکست بزرگ را به یک پیروزی تبلیغاتی مبدل سازد.

تصویر ماهواره ای از ابعا ویرانی مواضع سپاه قدس در نزدیکی فرودگاه دمشق (راست) و وضع آن ناحیه پیش از حمله موشکی (چپ)

3 دیدگاه‌

  1. شماها دست به پیش گرفتید که پس نیافتید!!! تهدیدهای پوچتان بی فایده است، چون گربه نمیتواند شیر را بترساند.

    اخه هیچ لات و اوباشی مانند شما مزدوران در کشورهای دیگر دنیا به این اشکاری چنین تهدید هایی را میکند؟ واقعا که از ریشه و بنیان یاوه گو هستید.

    اما بسیار خوشحالم که خوب ترسیده اید!!

  2. اسرائیل چگونه به وجود آمده است کمی فکرکنید آیا اجداد تان در این سرزمین وجود داشته اند یا ازسراسرجهان بامشوقهایی به فلسطین رسیده اند چرا مردم یک کشور راازسرزمین خودش با قتل وغارت بیرون رانده آید وبا این خونریزی ونسل کشی نام یهودی رابرخود میگذاریدحضرت موسی آن پیامبر بزرگ خدا را یادکنید آیا این شیوه پاکیست هرکس ظلم کند آن ظلم به خودش برمیگردد حالا یا به دست سردار سلیمانی یا هرکس که خدا بخواهد این وعده حقیقی مثل روز روشن است

Comments are closed.