سپاهی سلامی تهدید کرد که رژیم ایران با کمک سازمان های ترور می تواند به “دشمنان” ضربه بزند

فرمانده سپاه پاسداران، در ادامه تهدیدهای جنگی، به هدف ترساندن ایالات متحده از حمله به حکومت ایران، هشدار داد که رژیم قادر است با کمک سازمان های تروریستی فلسطینی، عربی و اسلامی که به وجود آورده، ضربات سنگینی به دشمن وارد آورد، و او را ناچار به تمنا و تقاضا سازد.

پاسدار حسین سلامی، فرمانده سپاه   پاسداران در توضیح این تهدید خود گفت : با زیاد کردن فشارهای حداکثری از سوی گروه های مقاومت تحت حمایت جمهوری اسلامی  دشمن را وادار به خواهش می کنیم. در قاموس حکومت اسلامی، اصطلاح “جبهه مقاومت” به مفهوم سازمان های تروریستی تحت فرمان رژیم ایران است.

فرمانده سپاه پاسداران  حکومت ایران گفت: نیروی قدس ما امروزتوانسته است با گسترش نیروهای خود در سراسر جهان  راه ورود کفار بر مسلمانان را بسته و بسیج محشری را در همراهی و همدلی با مردم سراسر دنیا به پا کرده است.

پاسدار حسین سلامی افزود :  امروز در جنگ همه جانبه با دشمن قرار داریم، اگر مردم با ما همراهی کنند قادر خواهیم بود که با کمک نیروهای مقاومت در دنیا دشمن را به خواهش کردن از جمهوری اسلامی بیاندازیم .

سلامی گفت : به دستور علی خامنه ای و  با حمایت نیروهای مقاومت امروز نیروی زمینی ما به سمتی می‌رود که ظرفیت تعقیب مستکبران را در هر نقطه‌ای از منطقه پیدا می‌کند و میدان نبرد آنها دیگر محدود به ایران نمی شود  .

سلامی افزود: اکنون دشمن تا حدودی توانسته که بین مردم و ولایت فقیه شکاف ایجاد کند اما با حمایت مردم نمی گذاریم و هر نوع اغتشاش را در نطفه خفه می کنیم .