سپاهی سلامی می گوید که سپاه پاسداران به اجرای ده ها هزار “طرح محرومیت زدایی” پرداخته است

پاسدار سلامی در ادامه سخنانش افزود: بعد از این دیدار و تاکید رهبر بر سازندگی کشور توسط سپاه  انگیزه ما افزایش پیدا کرد و راه جدیدی در خدمات اجتماعی، کمک به مردم، محرومیت‌زدایی و سازندگی باز شده است

در ادامه تلاش سپاه پاسداران برای مسلط شدن بر همه امور کشور، پاسدار حسین سلامی ادعا کرد که سپاه مهمترین عامل مبارزه با فقر و محرومیت در ایران است و تا کنون در این راستا موفقیت های چشمگیری داشته است. فرمانده کل سپاه پاسداران، در توجیه این ادعای خود گفت: «۴۰هزار طرح محرومیت‌زدایی در کشور تعریف شده است که سپاه بیش از ۱۵ هزار طرح را تاکنون به پایان رسانده است».

او درباره ماهیت این طرح ها توضیحی نداد و همچنین روشن نساخت که چگونه است فقر و محرومیت، همچنان با سرعت در سراسر ایران گسترش می یابد.

پاسدار سلامی در ادامه سخنانش افزود: بعد از این دیدار و تاکید رهبر بر سازندگی کشور توسط سپاه  انگیزه ما افزایش پیدا کرد و راه جدیدی در خدمات اجتماعی، کمک به مردم، محرومیت‌زدایی و سازندگی باز شده است .

وی  گفت: اکنون ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف دفاعی موشکی، پهپادها، رادارها، اژدرها وشناورها، موشک‌های ضد زره و توپ‌های هدایت شونده شاهد رشد بالنده است.

فرمانده سپاه پاسداران گفت: بسیج  اکنون پرچمدار سازندگی و محرومیت‌زدایی در کشور است.

حسین سلامی با تکرار تهدیدهای جنگی علیه کشورهای دیگر، همچنین گفت: آنها که می‌خواستند ما عقب‌نشینی کنیم، خود یکی یکی عقب نشستند، در اینجا اکسیژن برای دشمنان ایران نیست،اگر  دشمنی بخواهد ورود کند اینجا خفه خواهد شد.

علی خامنه‌ای گفته بود :  “نگذارید سپاه پیر بشود، محافظه‌کار بشود، به وضع موجود قانع بشود”، از دشمن مطلقا نترسید اما کاملا هوشیار باشید و ارزیابی واقعی و صحیحی از دشمن داشته باشید.

رهبر جمهوری اسلامی با بیان اینکه “سلطه گران به گفته خودشان می‌خواهند ایران به کشوری عادی یعنی منطبق با سازوکار نظام سلطه تبدیل شود”، بار دیگر سمت‌گیری اصلی حکومت ایران را تعیین کرد و گفت که جمهوری اسلامی کماکان از طریق نفوذ گروه های تحت حمایت خود  “راه انقلابی‌گری و مقابله با سلطه‌گران” را ادامه خواهد داد.

یک دیدگاه

  1. سردار سلامی همچون سایر مزدوران رژیم, انسان راستگویی است . طرح محروم زدایی بیش از چهل سال در حال اجراست و فقرای حیطه ولایت فقیه که فقط چند صد میلیون دلار دارند ، مستحق چند میلیارد دلار خواهند شد! آمریکاییها و اسراییلی ها باید روش ولایت فقیه را پیش بگیرند . تورم در ایران وجود ندارد و امت همیشه در صحنه اطراف رهبری بسیار خوشحال. دنیا باید توسط مقام عظمای ولایت و نماینده شیطان بر روی زمین و مزدوران اداره شود!

Comments are closed.