سپاهی علی فدوی: بحران اقتصادی حکومت، امروز از دوران جنگ با عراق وخیم تر نیست

 

مقامات ارشد حکومت، اکنون بیش از پیش، با صدای بلند اعتراف می کنند که حکومت با چنان مشکلات اقتصادی روبرو شده که قادر به حل آن نیست و ممکن است به برافتادن رژیم بیانجامد. ولی سپاهی علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه ادعا می کند که شیوه چیره شدن بر این بحران، از دوران جنگ هشت ساله با عراق مشکل تر نیست.

این ارزیابی در حالی توسط پاسدار فدوی عنوان می شود که حسن روحانی و دستیاران او بارها  گفته اند که شرایط کنونی رژیک قابل مقایسه با دوران جنگ نیست، زیرا در آن هنگام، فروش نفت ایران به طور منظم ادامه داشت، ولی اکنون درآمدهای نفتی به سرعت رو به سقوط می رود.

رئیس جمهوری اسلامی ایران در یک سخنرانی گفته بود: «چرا عده ای این را نمی پذیرند ما در زمان جنگ مشکل بانک، فروش نفت و واردات و صادرات نداشتیم و تنها تحریم ما، تحریم خرید سلاح بود».

پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: ملت ایران تجربه موفقیت و پیروزی در عرصه های سختی همچون جنگ هشت ساله تحمیلی را در کارنامه دارد و البته که رفع مشکل اقتصادی امروز، سخت تر از مدیریت جنگ تحمیلی نیست.

وی افزود: همه مسئولان و مردم باید پای کار بیایند  است و اگر امروز دیده می شود در این بخش همچنان مشکلاتی داریم نشانگر آن است که همه پای کار نیامده اند.

پاسدار فدوی گفت: دشمنان بعد از جنگ ما، به سراغ کشورهایی همچون یمن، سوریه، عراق و سایر کشورها رفتند چرا که فهمیدند آنان از ایران الگو گرفته اند و البته در این کشورها نیز توفیقی حاصل نکرده و در همه جا شکست خوردند.

یک دیدگاه

  1. راست میگی فدوی، البته هفت ریال هم برای هزینه سالانه پاسداران خائن و مزدور زیاد است چه بسا هفت میلیارد دلاری که علی شیره ای هزینه شما خائنان ایران می کند!! دزدی های شما و ملاهای انگل هم که جای خودشان را دارند.
    ما همچون تو خائن هستیم اگر پای صندوق های انتخابات برویم.

Comments are closed.