سپاهی جلالی، رئیس پدافند غیرعامل: در صورت وقوع جنگ، شبکه‌های اجتماعی را می بندیم.

سپاهی غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل حکومت ایران گفت : در صورت وقوع جنگ، شبکه‌های اجتماعی بسته می‌شوند.

یک فرمانده سپاه پاسداران اذعان می کند که اگر وضع حکومت بحرانی شود، شبکه های اجتماعی را مسدود می کنند

با شدت گرفتن فشارهای اقتصادی و سیاسی و نظامی ایالات متحده علیه رژیم ایران و احتمال وقوع یک خیزش مردمی، یک فرمانده سپاه پاسداران گفت که اگر وضع بحرانی شود، رژیم ممکن است برای فلج کردن کامل شبکه های اجتماعی وارد عمل شود.

سپاهی غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل حکومت ایران گفت : در صورت وقوع جنگ، شبکه‌های اجتماعی بسته می‌شوند.

حکومت ایران همیشه در شرائط بحران و آشوب، کوشیده است ارتباط مردم با یکدیگر را از طریق شبکه های اجتماعی، مختل سازد و اکنون همین تهدید، تکرار می شود.

فرمانده پدافند غیرعامل گفت: «باید بنا به الگوی “اداره مردم در شرایط بحران” مانند دوران جنگ هشت ساله عراق روی آوریم و مردم را باید کنترل کنیم ودر صورت وقوع جنگ با آمریکا، «شبکه‌های اجتماعی را مسدود سازیم»

سپاهی  جلالی در توجیه این اقدام حکومت گفت : «آمریکا با استفاده از شبکه‌های اجتماعی، “عملیات‌های رسانه‌ای و روانی را بر روی مردم انجام” می‌دهد.

سپاهی جلالی گفت : احتمال “جنگ کم است “دلیل آن هم تنها  به علت “دو مولفه قدرت ” آمریکا، یعنی تاثیرگذاری در شبکه‌های اجتماعی و همچنین تاثیر بر اقتصاد ایران، است .

جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز  پیشتر از شبکه ملی اطلاعات در صورت قطع اینترنت خبر داده بود .

شبکه ی ملی اطلاعات ،مستقل از شبکه جهانی اینترنت است و می‌تواند خدماتی مشابه اینترنت برای سایت‌های داخلی و شبکه‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم کند.

سپاهی جلالی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در صورت بروز هر گونه تحرکی در منطقه  ، نیروهای تحت حمایت حکومت اسلامی در سوریه، لبنان، عراق، فلسطین و یمن آماده ی دستورات ما برای مقابله با نیروهای نظامی آمریکاست .

 

یک دیدگاه

  1. همین الان هم درست وحسابی باز نیستند وبا کمک فیلتر شکن بازمیشوند. از تبادل افکار مردم وازآزادی بیان وتفکر همیشه ترس داشته اند. خفگان ورعب ووحشت بهترین روش برای سوارشدن بر این پست ومقام وحکومت فاشیستی میباشد که چهل سال جواب داده است.

Comments are closed.