سپاهی محمد رضا نقدی، ادعا کرد که اسرائیل مشروب می سازد و به ایران قاچاق می کند که مردم را فاسد کند

بنادر قاچاق در ایران، همگی در اختیار سپاه پاسداران قرار دارد که نه تنها مشروب قاچاق وارد می کنند، بلکه مواد مخدر را هم به صورت بسیار ارزان و حتی رایگان در سراسر کشور می پراکنند

به نوشته آفتاب نیوز، سپاهی محمد رضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه ادعا کرد که اسرائیل مشروب رایگان در اختیار قاچاقچیان قرار می دهد که وارد ایران کنند و مردم را به شرابخواری اعتیاد دهند و موجب فاسد کردن مردم گردند و به انقلاب آسیب برسانند.

سپاهی محمد رضا نقدی ادعا کرد که اسرائیل برای انجام این هدف، یک رشته کارخانه های تولید مشروبات در نزدیکی مرزهای ایران برپا ساخته است، مرتبا شراب تولید می کند و به دست قاچاقچیان می دهد که به ایران ببرند و مردم را از راه راست منحرف سازند.

اولا اگر کشور اسرائیل چنین قدرتی دارد که در افغانستان و پاکستان و عراق که همگی کشورهای اسلامی هستند مشروب سازی برپا سازد و آن را به داخل ایران قاچاق کند، دارای یک قدرت افسانه ای می باشد که رژیم ایران باید از این ابر قدرت، سخت بترسد.

دوما ، اگر اسرائیل برای تسکین رنج و محنت ایرانیان مشروب در اختیارشان قرار می دهد، نوش جانشان که بتواند غم و غصه خود را که عامل به وجود آمدن آن، حکومت نالایق کنونی است، برای ساعاتی فراموش کنند.

مگر حافظ این همه از لذت بخش بودن شراب سخن نگفته است؟

ثالثا، تا آن جا که می دانیم، بنادر قاچاق در ایران، همگی در اختیار سپاه پاسداران قرار دارد که نه تنها مشروب قاچاق وارد می کنند، بلکه مواد مخدر را هم به صورت بسیار ارزان و حتی رایگان در سراسر کشور می پراکنند، تا جوانان معتاد شوند و از مبارزه با حکومت باز ایستند.

به این محمد رضا نقدی بگویید که آخر رجزخوانی هم حد و مرزی دارد!

3 دیدگاه‌

  1. مشروب خوری بهتر از لواط و هرزگی اخوندی است این جماعت اسلامی شیعه بهشت رادر ایران ما برای اخوند بنا کرده اند و پول و ثروت ایران رو بلعیده اند و برای نوامیس ایران حد و میزان در نظر میگیرند و گنده گویی میکنند. درود و برکت بر اسرائیل باد تا ابد

Comments are closed.