سپاه سایبری حکومت ایران در یک کارزار اطلاعاتی گسترده، می کوشد طرفداران شاهزاده رضا پهلوی را ردیابی کند

وزارت اطلاعات و ستاد اطلاعاتی سپاه پاسداران به گردآوری اطلاعاتی درباره طرفداران رضا پهلوی در داخل و خارج از ایران پرداخته اند و در یک جنگ سایبری، می کوشند از هویت و محل اقامت و گرایش های سیاسی این ایرانیان آگاه گردند

به دنبال بالا رفتن محبوبیت شاهزاده رضا پهلوی در داخل و خارج ایران، منابع خبری رادیو پیام اسرائیل در داخل کشور خبر می دهند که وزارت اطلاعات و ستاد اطلاعاتی سپاه پاسداران به گردآوری اطلاعاتی درباره طرفداران رضا پهلوی در داخل و خارج از ایران پرداخته اند و در یک جنگ سایبری، می کوشند از هویت و محل اقامت و گرایش های سیاسی این ایرانیان آگاه گردند.

منابع خبری در داخل ایران می گویند که سپاه سایبری حکومت، به فرستادن شمار زیادی از عکس های شاهزاده رضا پهلوی و مطالب زیادی در تحسین از شخصیت وی برای کاربران فیس بوک و تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی می فرستد و به آن ها پیشنهاد می کند که این مطالب را برای دیگران نیز بفرستند.

این شیوه شکار کردن مخالفان حکومت، در میان کاربران شبکه های اجتماعی در خارج از ایران نیز به کار گرفته شده و صدها تن از افراد سپاه سایبری رژیم، از طریق شبکه های اجتماعی می کوشند با ایرانیان ارتباط برقرار کرده و ارزیابی کنند که آن ها تا چه حد با بازگشت شاهزاده رضا پهلوی موافق هستند.

به گفته آگاهان، هدف ای این شیوه شکار کردن افراد آن است که اگر خطر جدی تر شود، بتوان به بازداشت های دسته جمعی و یا اقداماتی برای خنثی کردن طرفداران شاهزاده دست زد.

منابع خبری رادیو پیام اسرائیل در داخل کشور تاکید می کنند که تا آن جا که اطلاع دارند، هنوز کسی به ظن دوست داشتن شاهزاده رضا پهلوی بازداشت نشده است. به گفته این آگاهان، بعید می نماید که رژیم قادر باشد این گرایش سیاسی مردم ایران به بازگشت به دوران نظام پیشین را خنثی کند.

حسن روحانی هفته پیش گفته بود که هدف ایالات متحده بازگرداندن ایران به چهل سال پیش است. ولی بعید می نماید که در حال حاضر مقامات اطلاعاتی و سیاسی ایالات متحده برنامه ای برای بازگشت احتمالی شاهزاده رضا پهلوی به ایران و یا به حساب آوردن او به عنوان آلترناتیو رژیم، تهیه دیده باشند.

5 دیدگاه‌

 1. با درود
  هیچ چیز مثل ظلم و فساد برای بقای یک حکومت خطرناک نیست.
  ای کاش مبارزه با فساد حکومتی را همانگونه که در اسرائیل بدون در نظر گرفتن ملاحظات سیاسی پیگیری میشود ، در ایران نیز انجام میگرفت.
  اگر به همان اندازه که از امکانات پیشرفته برای پیدا کردن علاقمندان به جناب شاهزاده ، استفاده میشد ، برای پیشگیری از وقوع اختلاس و غارت و تبانی و رانت خواری و . . . استفاده گردیده بود ، کشور به این فلاکت نمی افتاد.
  ولی واقعیت شاید چیز دیگری باشد. امید که روزی حقیقت آشکار شود.

 2. کار ما از سپاه واقعیش گذشته چه برسه به سپاه سایبری درودو بر شاهزاده عزیز اسمان اسرائیل و زمین اسرائیل باتوست پر قدرت عمل کن تو شروع ایران مدرن و جدید هستی . درود و برکت بر اسرائیل باد تا ابد

 3. هیچ غلطی نمیتوانند بکنند وهمین زود راه نزدیکی به شاهزاده بکمک ملت وکشورهای دوست هم چون اسراییل وامریکا هموار خواهد شدو این دجالان را به چاه توالت خواهند ریخت ….به امید روزهای خوش درکنار دیگر ملت ها…..انشاااه

 4. با سلام و خسته نباشید

  شما مسئولین رادیو اسرائیل خودتان این خبر را باور میکنید؟
  “به دنبال بالا رفتن محبوبیت شاهزاده رضا پهلوی در داخل و خارج ایران، منابع خبری رادیو پیام اسرائیل در داخل کشور خبر می دهند که وزارت اطلاعات و ستاد اطلاعاتی سپاه پاسداران به گردآوری اطلاعاتی درباره طرفداران رضا پهلوی در داخل و خارج از ایران پرداخته اند و در یک جنگ سایبری، می کوشند از هویت و محل اقامت و گرایش های سیاسی این ایرانیان آگاه گردند.”
  سرنگونی این هیولای بنیادگرا تشکیلات و نیروی رزمنده و رهبری ذیصلاح میخواد, تنها شانس بازگشت سلطنت و “گوادلوپ” بازی دیگری است که لازمه اش حمله و اشغال ایرانه که انهم با تجربه عراق و افغانستان خواب است وخیال, پس در نتیجه غیر ممکنه تنها راه سرنگونی این رژیم تشکیل ارتش ازادیبخش در داخل ایرانه که از صلاحیت رضا پهلوی و کلا سلطنت طلبان خارج است.

 5. درود براسراییل ، وقتی رژیم ضد بشری آخوندی برای نمایش و فریب جهانی (((( پنجاه هزار زندانی را آزاد کرد )))) این سوال پیش میآید پشت پرده این نمایش چیست؟؟!! و با کمی نکته سنجی پی میبریم(((( این پنجاه هزار نفر همه زندانیان قلدر و چاقوکش و سارق و لاابالی بودند و هیچ زندانی سیاسی آزاد نشد))) چرا؟؟؟!! برای اینکه انها را با شرط شرکت در تظاهراتهای آینده مخالفان رژیم و برای جاسوسی و سرکوب مردم بی دفاع آزاد کردند ((( واز این زندانیان برای کشتار مردم و جاسوسی و تبلیغات استفاده میکنند))) و * مهم تربن نکته هم آماده باش رژیم جلاد آخوندی برای سرکوب تظاهرات مخالفان رژیم در اینده نزدیک است* و رژیم برای ” دستگیری گسترده مخالفان” احتیاج((((((( احتیاج به زندانهای خالی تر دارد))))) تا بتواند حداقل صدها هزار نفر را همزمان زندانی کند و از این طریق سرنگونی رژیم آخوندی به تاخیر بیفتد .چون رژیم همیشه با خریدن وقت خودرا نجات داده و اکنون هم میخواهد تا دو سال آینده وقت کشی کند تا (( *ترامپ * شاید دوره بعدی رای نیاورد )) و آنها با پول و نفوذ در آمربکا بتوانند دموکراتها را پیروز کنند و به سلطه بر همه جهان نایل شوند ، که در انصورت جهانی دیگر وجود نخواهد داشت ، البته امریکا و اسراییل باید جلوی این رژیم تروریست آخوندی را هر چه زودتر بگیرند وگرنه حتی کوچکترین تاخیر هم شاید خیلی دیر شود ، وسر مار دادهرچه زودتر باید زد .به امید پیروزی روزافزون اسراییل و پاینده باد اسراییل و ایران

Comments are closed.