سپاه قدس به هک کردن وبسایت یک نهاد آموزشی یهودی آمریکایی – اسرائیلی، افتخار کرد

سپاه قدس ادعا می کند که توانسته است یک وبسایت مربوط به اسرائیل یا یهودیان را هک کند. گرچه هک کردن سامانه اینترنتی یک سازمان خصوصی امر بسیار ساده ای است، این نخستین بار است که سپاه قدس به طور رسمی و علنی به این کار افتخار می کند و آن را مورد تایید قرار می دهد.

اسرائیل و ایالات متحده بارها گفته اند که رژیم اسلامی ایران یک سپاه سایبری پرقدرت برپا ساخته که از طریق آن می کوشد در امور کشورهای دیگر و از جمله در جریان انتخابات اسرائیل و ایالات متحده تاثیرگذار باشد.

رژیم ایران تا کنون نسبت به این اتهامات سکوت کرده بود و اکنون سپاه پاسداران ادعا می کند که توانسته است یک وبسایت وابسته به اسرائیل را هک کند.

سخن از یک موسسه آموزشی یهودی در ایالات متحده به نام “انستیتوی شالوم هارتمَن” است که در اسرائیل نیز فعال می باشد و به ترویج ارزش های اخلاقی دین یهود می پردازد.

سپاه قدس افتخار می کند که وبسایت این نهاد را هک کرده، ولی همزمان می گوید که وبسایت پس از چند ساعت، به حالت پیشین خود بازگشته است.

احتمال می رود که انتشار این خبر، بخشی از تلاش سپاه پاسداران به هدف قدرت نمایی در مبارزه داخلی در ایران باشد.

یک کانال تلگرامی به نام “سپاه قدس” روز گذشته (پنجشنبه) خبر هک شدن نهاد آموزشی “شالوم هارتمن” را با افتخار زیاد اعلام کرد.

در گذشته نیز بارها وبسایت برخی شرکت های خصوصی اسرائیلی و نهادهایی که فاقد برنامه های قوی حفاظت هستند، توسط عوامل وابسته به حکومت ایران هک شده بود.

یک دیدگاه

  1. تروریست‌های کثیف ، من واقعا نمیدانم این رژیم فاسد از جان ما چه میخواهد ؟ واقعا نمیدانم دشمنی این جماعت وحشی با اسرائیلیان ( یهودیان ) برای چیست ؟ این جماعت به دروغ ادعای دوستی با یهودیان را دارد . اینها اگر قدرت داشتند هزاران بار بدتر از نازی‌های آلمان با ما رفتار میکردند . از تاریخ درس بگیریم . فاجعه یهودی تپه رشت را به یاد آوریم ، به خاطر حرفهای یک ملای فرصت طلب خانه‌های یهودیان را نابود کردند و چند صد یهودی را کشتند و اموالشان را مصادره کردند . جتاب ربای نیسیم داویدی خاطره ای را از جانب پدر بزرگوارشان جناب ربای آوریل داویدی میفرمودند که این جماعت آخوند تا اوایل پهلوی اول به‌ دیگر ادیان زور میگفتند و از آنها خراج و مالیات میگرفتن ( اسم اسلامی آن جزیه است ) مرحوم رضا شاه کبیر جلوی این جماعت سودجو را گرفت . ایشان در خاطره خود فرموده بودند که به خاطر همین پولهای خراج و مالیاتی که آخوندها از دیگر ادیان میگرفتند خیلی از یهودیان را به زور مسلمان کردند و در همان خوانسار از اجداد ایشان تنها پدر بزرگ ایشان و پدر پدر بزرگ ایشان بر سر ایمان خود ماندند . واقعه الله داد مشهد را به خاطر بیاورید چند صد هزار یهودی را در یک روز به دستور آخوندی کشتند و اموالشان را مصادره کردند . من نمیدانم دشمنی این جماعت با ما‌ بر چیست ؟ البته با بقیه ادیان هم سر جنگ دارند از زرتشتی و ارمنی و مسیحی و مندائی و . . . همه و همه . واقعا یک مدرسه دینی در بروکلین نیویورک با اینها چه دشمنی داشته که بخواهند سایت آن را هک کنند . اینها اگه قدرت داشتند قطعا یک فاجعه‌ای مانند حادثه تروریستی آمیا را انجام میداند .
    ملت ایران به هوش باشید ، ما همه ایرانی هستیم اما این جماعت ایرانی نیستند . اینبار اگر کوچکترین اشتباهی از طرف آخوندها بر علیه اسرائیل اتفاق بیوفتد موجب نابودی بسیاری از زیر ساخت‌های ایران خواهد شد . امروز اسرائیلیان مانند ۳۰۰ سال پیش نیستند ( فاجعه الله داد مشهد در زمان فتعلی شاه قاجار به وقوع پیوست ) اینبار اگر دستی به اشتباه بخواهد به‌ یهودی آسیب برساند آن دست‌ را از کتف قطع میکنیم . ( جمعیت نئو هاگانا ایران )

Comments are closed.