سپاه پاسداران، برای نشان دادن قدرت، یک بار دیگر اعلام کرد که با تمام قدرت در کنار مردم ایستاده است

فرمانده سپاه پاسداران بار دیگر برای نشان دادن تسلط خود بر امور کشور و در واکنش به انتقادهای مردم که فقط حرف میزنند و عمل نمیکنند، یک بار دیگر اعلام کرد که با احساس مسئولیت در میدان مقابله با کرونا قرار گرفته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: همه نیروهای سپاه با احساس مسئولیت و غیرت پاسداری در میدان مقابله با کرونا هستند و از رهبر انقلاب درس گرفتیم که در بحرانها پرچمدار باشیم.

پاسدار حسین سلامی، در جریان بازدید از رزمایش دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه، گفت: همه نیروهای سپاه با دستور رهبری در همه بحرانهای داخلی و خارجی کشور در راس قرار دارد و همه آنان را با نظارت کامل علی خامنه ای مهار می کند.

علی لاریجانی نیز در دیدار از رزمایش دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه گفت:  سپاه پاسداران برای حمایت از مردم در مقابل کرونا مجاهدانه عمل می کنند.

پاسدار علی لاریجانی در سال ۶۱ به عضویت سپاه پاسداران در امد و به مدت ۴ سال معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت سپاه پاسداران را عهده دار  بود و در سال های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۱ به عنوان جانشین رئیس ستاد مشترک سپاه پاسداران فعالیت کرده است.

علی لاریجانی در تمجید از سپاه پاسداران،افزود:   سپاه به خاطر رهبری و مردم همه امکانات خود بکار گرفته تا از شیوع کورونا جلوگیری کند.

وی در ادامه ادعا کرد که ایجاد امکان شناسایی بیماری در افرادی که فاقد نشانه‌ها و علائم هستند، یکی دیگر از کارهای جهادی سپاه است که با همکاری وزارت بهداشت صورت گرفت و به ندرت در جای دیگری می‌توان شاهد این بلوغ برای انجام این دست از اقدامات بود.

پیشتر نیز معاون وزیر بهداشت اعلام کرده بود که  ۵۰ میلیون نفر از ایرانیان با بررسی و تست گروهی،  افراد سالم را از افرادی که بیماری آنها تشخیص داده نشده است جدا کرده اند.