سپاه پاسداران، در تلاش برای تسلط کامل بر ایران، وارد اجرای “پروژه های عمرانی و فرهنگی و اجتماعی” می شود

پاسدار  حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران در سفر به مناطق مرزی استان آذربایجان‌شرقی به هدف اجرای آن چه که “پروژهای عمرانی فرهنگی و اجتماعی” از جانب سپاه، نامیده گفت :  سپاه امروز با اقتدار کامل می تواندعلاوه بر نقش نظامی خود در همه زمینه ها از جمله اقتصاد کشورنیز نقش اساسی دارد .رییس جمهوری حکومت ایران گفته بود که قدرت در دست دولت نیست و ما تصمیم گیرنده نیستیم .

وی افزود: البته سپاه در امتداد توجه به امنیت مرزها و امنیت ملی، موضوع مردم یاری و محرومیت‌زدایی را  نیز در این مناطق دستور کارخود قرار داده است زیرا معتقدیم که باید مسیرهای موازی را توأم با هم برای عبور از مشکلات ناشی از فشارهای اقتصادی و  فرهنگی و اجتماعی ،به مردم محروم کمک کنیم .

پاسدار  سلامی گفت : خوشبختانه  بیشتر پروژه های عمرانی و اقصادی و کشاورزی کشور در دستان سپاهیان مومن و خالص انقلاب است  . ما توانسته ایم در بسیاری از استان ها در زمینه کشاورزی دامداری و اقتصادی با مردم همراهی کنیم .

وی افزود: قرارگاه خاتم برای ساخت بیمارستان  و نیز احداث بزرگ راه مراغه و هشترود ،عظیم ترین و بزرگترین پروژه را ساخت و راه اندازی مجتمع  معدن مس سونگون سهم بسزایی داشته است .

معدن مس سونگون دومین تولیدکننده مس ایران می‌باشد. و  ۴۰درصد مس کل کشور را دارا است . ذخیره این معدن بیش از یک میلیارد تن و ذخیره قابل استخراج آن (با توجه به اکتشافات انجام گرفته) حدود ۷۹۶ میلیون تن برآورد شده‌است که در مجموع کل ذخایر قطعی، در محدوده کانسار سونگون ورزقان حدود ۱/۷میلیارد تن سنگ مس با عیار ۰/۶۱٪ است. در این معدن غیر از فلز با ارزش مس، مولیبدن، طلا، نقره و دیگر عناصر با اهمیت به صورت فلزات همراه وجود دارند.

سپاهی سلامی گفت: با  تلاش‌های شگفت انگیز و  شبانه روزی سپاه برآن هستیم تا با  شکافتن کوهها و بهره مند سازی کشور و مردم از استعدادها و ظرفیت‌های اقتصادی که خداوند در دل این کوه‌ها پنهان کرده است  مردم را حمایت کنیم .و در منطقه ایجاد اشتغال وسود اقتصادی داشته باشم . تا بتوانیم دشمنانمان را در جنگ اقتصادی شکست قطعی دهیم.

وی افزود : این پروژه را که به روش E.P.C تکمیل شده است یک مجموعه کامل به هم پیوسته و فشرده از یک شاهکار ملی در این منطقه توصیف کرد.

سپاه پاسداران حکومت ایران از سال ها پیش با سیاست و تدبیر رهبری بدون هیاهو در تمامی زمینه های اقتصادی اجتماعی فرهنگی هنری ورزشی و سیاسی نفوذ و دخالت داشته و هم اکنون به جای دولت با  حضور در بین مردم و شهرهای سراسر ایران قدرت تسلط و مدیریت خود راآشکار تر می سازد.

2 دیدگاه‌

  1. ای مزدوران خونخوار که جیره خوران اخوندها هستید و عابروی ما را در جهان با کارهای تروریستیتان برده اید، حتما میدانید که همکارانتان در حال تاخت و تاز در کردستان هستند و هم وطنان اریایی ما را در زیر ستم بیشتر خود قرارداده اند. مرگ بر شما و مرگ بر سازمان مافیاییتان باد.

    بایستی پرسید دستور روسیه اینبار چیست که شماها رفته اید به اذربایجان؟ وقتی میگویند که اخوندها بی کشور هستند واقعا درست است!

Comments are closed.