سپاه پاسداران ادعا می کند که کل نهادهای حکومت، فقط بر دو درصد ثروت ملی تسلط دارند و نه بیشتر!

 معاون حقوقی سپاه ادعا می کند : ثروت‌ نهادهای زیرنظر خامنه‌ای «دو درصد» ثروت ملی هم نیست! 

بهزاد نبوی فاش ساخت که ۶۰ درصد از ثروت ملی ایران در اختیار چهار نهاد ستاد اجرایی فرمان امام، قرارگاه خاتم، آستان قدس و بنیاد مستضعفان است که هیچ یک از آنها ارتباطی با دولت و مجلس ندارند.معاون حقوقی سپاه ادعا می کند : ثروت‌ نهادهای زیرنظر خامنه‌ای «دو درصد» ثروت ملی هم نیست!

پاسدار محمد رضا یزدی معاون حقوقی سپاه پاسداران د رواکنش به سخنان اخیر بهزاد نبوی که گفته بود بخش اعظم ثروت ایران در اختیار علی خامنه ای است گفت: بهزاد نبوی باید محاکمه و توبیخ شود .

پاسدار محمد رضا یزدی  این رقم را تکذیب کرده و گفته است نهادهای یاد شده چنین ثروتی ندارند و “مجموع ثروت این ۴ نهاد جمعا به ۲ درصد ثروت ملی هم نمی‌رسد چه رسد به ۶۰ درصد”.

بارها در باره میزان ثروت علی خامنه ای سخن به میان آمده است تاکنون گزارشی درباره میزان ثروت این نهادها منتشر نشده است .

خبرگزاری رویترز۷ سال پیش  در گزارشی تحقیقی نوشت که فقط دارایی‌های ستاد فرمان اجرایی امام “بالغ بر ۹۵ میلیارد دلار” تخمین زده می‌شود.

این معاونت حقوقی سپاه  گفته است : بازداشت دو جاسوس در دفتر سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه، قویا  تکذیب می شود و تاکنون جاسوسی بازداشت نشده است .

پاسدار  محمدرضا نقدی نیز خبر مربوط به “ناسایی دو جاسوس” در دفترش را تکذیب کرد و گفت به خاطر انتشار چنین خبری، از بهزاد نبوی، فعال اصلاح‌طلب شکایت می‌کند.

معاونت حقوقی سپاه گفته است که علاوه بر بهزاد نبوی از وب‌سایت الف و همچنین وب‌سایت عصر ایران که این گفت‌وگو را بازنشر کرده بود، شکایت می‌کند.

2 دیدگاه‌

  1. با سلام ۹۰ درصد منابع کشور در دست یک درصد و ۱۰ درصد منابع کشور در دست ۹۰ درصد مردم است که برای سهم بیشتر باید دست در دهان یکدیگر نموده و از دهان هم بیرون بکشند.

Comments are closed.