سپاه پاسداران در گام دیگری برای تسلط بر ایران، مسؤولیت کامل امنیت تهران را به دست می گیرد

 پاسدار محمد باقری افزود : سپاه با کنترل و ایجاد امنیت در همه فعالیت‌های سیاسی،‌ اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در سطح تهران به مردم در مقابل توطئه دشمنان کمک خواهد کرد

پاسدار محمد باقری رئیس ستاد نیروهای مسلح رژیم گفت : از این پس سپاه پاسداران توسط قرارگاه ثارالله و به اجرای سپاه حضرت رسول (ص) مسوولیت امنیت کلان تهران را برعهده دارد. آگاهان می گویند که انتقال مسؤولیت تامین امنیت پایتخت از پلیس و نیروهای انتظامی به سپاه پاسداران، گام دیگری از افزایش سرکوبگری، و نشان نگرانی فزاینده رژیم از احتمال خیزش مردم است.

پاسدار محمد باقری افزود : سپاه با کنترل و ایجاد امنیت در همه فعالیت‌های سیاسی،‌ اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در سطح تهران به مردم در مقابل توطئه دشمنان کمک خواهد کرد.

تحلیلگر رادیو پیام اسرائیل می گوید که این اظهارات، نشان گام دیگری از تسلط سپاه پاسداران بر همه امور کشور و از جمله، همه امور مربوط به اهالی پایتخت می باشد. تهران با ۱۲ میلیون نفر جمعیت، در راس دلمشغولی های رژیم در مورد احتمال خیزش مردمی قرار دارد.

وی گفت: از این پس مسئولیت  بسیج تهران بزرگ و نظارت بر نیروهای نظامی  در ابعاد مختلف در تهران، بر عهده سپاه است که در قالب نواحی ۲۳ گانه و بیش از ۸ هزار پایگاه بسیج سراسر تهران بزرگ در اقشار مختلف مسوولیت را برعهده دارد.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح افزود: در ارزیابی یکپارچه ای که از همه نیروهای مسلح داشتیم به این نتیجه رسیدیم که در کنار  نیروی های مسلح در ارتش، باید سپاه و نیروی انتظامی برای دفاع و امنیت محدوده پایتخت و تهران بزرگ فعال باشند تا نواقص و مشکلات بسرعت برطرف شود و شاهد امنیت مناسبی در این منطقه باشیم.

2 دیدگاه‌

  1. باقری، شماها که به لیست تروریست های جهان اضافه شده بودید!!!

    ننگ نام رژیم اخوندی برایمان کم بود که حالا باید عادت به نام «رژیم اخوندی ترورویستی» بکنیم؟ هرچند که شماها خودتان اخوندهای بی عمامه هستید و جهان میدانست که اخوندها تروریست پرور بوده و هستند.

    نه به صندوغهای رای رژیم کثیف اخوندی.

  2. سلام امروز در تویتر خواندم که آقاى یوسى کوهن گفته قاسم سلیمانى هنوز درلیست اولویت موساد قرار نگرفته، و رسیدن به قاسم سلیمانى غیر ممکن نیست.این خبر خیلى مرا خوشحال کرد آفرین به خوشتیپ اسرائیل.

Comments are closed.