سپاه پاسداران در یک اقدام دیگر برای به آشوب کشاندن خلیج فارس، “بسیج دریایی” برپا ساخت

در پی افزایش تنش ها در خلیج فارس از سوی حکومت ایران و استقرار نیروهای نظامی ایالات متحده برا ی مدیریت صلح و امنیت و آرامش در منطقه ،سپاه پاسدران ایران از تاسیس “بسیج دریایی” خبر داد. “بسیجی” به افرادی اطلاق می شود که غیرنظامی هستند و برای خدمت به رژیم و اجرای دستورات آن به نهاد بسیج می پیوندند. آگاهان می گویند که به کار گرفتن این گونه افراد برای مقابله با آمد و شد رزمناوها و کشتی های خارجی، بر شدت هرج و مرج در این آبراه حساس بین المللی می افزاید.

خبرگزاری ایرانا در گزارشی نوشت که پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفته است : با استقرار نیروهای نظامی امریکا  در منطقه هر آن احتمال جنگ می رود . سپاه پاسداران طرح “بسیج دریایی” و سازماندهی حدود ۵۱ ناوگروه با مشارکت “ساحل نشینان مکران و خلیج”را اجرا خواهد کرد   باید ساحل نشینان را برای دفاع از کشورمان سازماندهی و آماده کنیم.

پاسدار علیرضا تنگسیری افزود:  هر ناوگروه متشکل از ۵۰ فروند شناور است که آن را سازماندهی کردیم و تا پایان امسال ۱۷ هزار شناور دیگر اعم از قایق، لنج و کشتی‌های صنعتی دیگر نیز سازماندهی می‌کنیم که این نیروی بسیار قابل توجهی است و می‌تواند پایه اقدامات بعدی ما باشد.

وی همچنین از طرح این نیرو برای مسکونی سازی جزایر خلیج خبر داد و افزود: «براساس این طرح در جزایری که غیر از نظامیان کسی سکونت ندارد با ساخت مسکن و اشتغال زایی در چارچوب طرح بسیج دریایی، مردم را مستقر می‌کنیم و امنیت مردمی را در این مناطق حاکم خواهیم کرد».

یک دیدگاه

  1. این رژیم آخوندها جنایتکار در سراسر گیتی دو دشمن دارد یکی دشمن داخلی شورای ملی مقاومت که ۴۰ سال دارد با این جنایتکاران مبارزه می کند و کشتهای فراوان داده و هر روز و هر ساعت به رژیم ضربه می زند و رژیم هم دهها رادیو و تلویزیون خارج کشور را به خدمت گرفته واز تحِلیل گر و کنشگر و کارشناس مسائل خاور میانه وووو را بسیج کرده بر ضد این مقاومت که اگر حاضر نیستی به شورای ملی مقاومت فحش بدهی ساکت باش درسته آقای امیر؟؟؟؟ و یک دشمن واقعی خارجی که آنهم اسرائیل است رژیم جنایتکار آخوندها با کمک حزب الله و حماس و سوریه تقریبا اسرائیل را محاصره کردند. و قصد نابودی اسرائیل دارن خمینی گفته بود هر مسلمان با یک سطل آب درسته؟ آقای امیر وقتی روحانی و ظریف به نیویورک آمدن شورای ملی مقاومت و مجاهدین راه را بر این دو شیاد که دشمن اسرائیل هم هستن. ر ا بستن . و سه روز تمام از صبح تا شب خیابانهای نیویورک را تبدیل به صحنه جنک بر علیه اخوندهای شرور کردن. و رادیو اسرائیل همچون دیگر بندگان امت اسلامی فارسی زبان سکوت پیشه کردن!!!!!اگر روزی اخوندها بخواهند با اسرائیل بجنگن بدانید و آگاه باشید که ما یک لحظه‌ای سکوت نخواهیم کرد و سکوت را خیانت میدانیم حداقل کار، ما به خیابان خواهیم آمد و بر علیه اخوندهای شرور وارد عمل خواهیم شد .در ضمن در نیویورک تظاهرات ایرانیان خواهان سرنگونی(شورای ملی مقاومت ایران) بر علیه اخوندها بود خیلی دوست داشیتم سلطان طلبان و چپ و سوسیال دموکرات وووو هم بودن تا همه باهم با فریادمان شیشه ساختمان سخنرانی روحانی را خورد می کردیم ولی خدایی هیچ کسی جز شورای ملی مقاومت و مجاهدین خلق آنجا نبود و این باعث ناراحتی هر ضد اخوند هست نه ما می توانیم به تنهای این شرور را از ایران بیرون کنیم ونه شما با سکوتان خیری از این آخوندها خواهی برد من هنوز علت سکوت شما را نمی دانم!!

Comments are closed.