سکینه الماسی، نماینده دور دهم مجلس، از سرکوبگری های رژیم زیر لوای “طبل حسین” سخن می گوید


سکینه الماسی نماینده  پیشین مجلس در پایان کوتاهی که در شبکه های اجتماعی انتشار داد، ستگری فزاینده حکومت ایران را که به نام اسلامی و خاندان علی صورت می گیرد، مورد نکوهش شدید قرار داد و در واکنش نسبت به آن، از جمله نوشت:

آیا بعد از هزار و چهارصد سال همچنان طبل حسین می غرد. او پرسید: «آیا صدای طبل حسین عدالت را بیدار می‌کند و یا به عکس، عدالت را خفه می‌کند؟»

حکومت ایران ۴۰ سال است که با صدای طبل حسین  در ماه محرم بیشترین کشتارها و اعدام را داشته و هم چنان دین ستیزی را در کشور گسترش داده است .

سرکوبگری در حکومت ایران در طول دوران زمامداریش روز به روز  افزایش یافته است تا جائیکه دختر ی به خاطر علاقه اش به ورزش بازداشت و  از ترس زندان خود را آتش می زند چرا که شادی برایش ممنوع است .

آیا طبل حسین باعث شد که مداحان با عرق جبین ارتزاق کنند یا با تولید خرافه و گسترش دروغ در اطراف منابر ، دکان‌داری کنند؟

مداحانی که برای چند ساعت روضه خوانی میلیون ها تومان به جیپ میزنند، رانت خوارهائی که پشت ریش و تسبیح پنهان شده و با بهانه دین به دنبال منافع اقتصادی خود هستند.

پنجاه و یک میلیون نفر زیر خط فقر رفته‌اند و حقوق بازنشستگان فرهنگی کمتر از دو میلیون تومان است و طبل حسین همچنان می‌غرد.

معادن کشور همه به بخش خصوصی که همان خاندان روحانیون و سرداران نظامی است رسیده و دریای خزر به روسیه واگذار شده تنها سهم اندکی بجا مانده و طبل حسین همچنان می‌غرد.

پاسدار علی شمخانی و خانواده‌اش، علاوه بر خرید و فروش زمین در بهترین مکان تهران انحصار فروش خاک مناطق جنوبی کشور به کشورهای عربی را نیز در اختیار دارند.

حسن روحانی بدستور خامنه ای سهم ۱۷ درصدی از دریای خزر را به روسیه هدیه کرد

کارخانه‌ها و کارگرانش با قیمت پایین به بخش خصوصی خودی‌ها رسیده و یک‌صد و پنجاه میلیارد دلار پول آزاد شده و تنها بیست میلیارد آن به صورت جنس به کشور بازگشته و بقیه به حساب‌های بانکی دیگران رفته و طبل حسین می‌غرد.

خون‌بهای مردم ایران در سوریه و یمن و عراق و لبنان و فلسطین و بحرین و سومالی و…. هزینه می‌شود در صورتی‌که شرافت‌مندان ایرانی با فروش کلیه و اعضای پیکر خود به پاکی زندگی می‌کنند و طبل حسین همچنان می‌غرد.

علی خامنه ای رهبر حکومت اسلامی  با کمک مالی بیش از ۳۰ میلیون دلار در ماه، به  جنبش حماس موافقت کرده است.

آوای اختلاس حکومتیان کشور رکورد گینس را شکسته، ولی مسئولین کشور همچنان در ایام محرم عزادارند و پیراهن سیاه و انگشتر عقیق و موی بلند بر صورت را تبلیغ می‌کنند و طبل حسین همچنان می‌غرد.

از دیدگاه سازمان شفافیت بین‌الملل، جمهوری اسلامی ایران از نظر فساد داخلی در زمره فاسدترین کشورهای جهان قرار دارد.

دو سوم مدارس ایران نا امن است و در حال ریزش اما مکتب‌خانه‌های روحانیون با بالاترین ضریب استحکام و آسایش در حال آموزش علوم بیهوده که نه سودی به دنیای مردم دارد و نه آخرتشون ، خیابان‌ها پر شده از پرچم و پارچه‌های سیاه ، و شربت نذری و پلوی نذری دولتی و یا سهم برندگان دولتی، اما دخترکان با روپوشی مندرس به مدرسه می‌روند و طبل حسین همچنان می‌غرد.

سید مهدی صدرالساداتی عضو خبرگان رهبری فاش ساخت : در میان کاخ‌های آقایان در لواسان که راه بروی یک گنبد بلند، مدرسه‌ای زیبا  و لوکس با در‌های چوبی گران قیمت تاسیس شده است که متعلق به ناطق نوری است و می خواهند از همین حالا طلاب را به بهشت عادت بدهند.

تکایا پر شده از صلیب‌های بزرگ و غول پیکر که هیبت عزاداران مسیحی را به رخ می‌کشاند و زنجیرها و قمه‌های وارداتی همچنان پیکرها را خونین و گل مالی صورت انسان آزاده را سرافکنده و حقیر می‌سازد و طبل حسین همچنان می‌غرد.

حکومت ایران با گذشت چهار دهه  از روی کار امدنش از سال ۵۷ تا ۹۵ بیش از ۶۱ هزار نفر را در ایران اعدام کرده است  .