سیاستمداران نژادپرست و ضد یهود در احزاب راست افراطی اروپا، در دیدار با مسولان حزب الله در لبنان، ابراز پشتیبانی کردند

این پشتیبانی در حالی ابراز می شود که حزب الله لبنان، به عنوان یک بازوی عملیاتی رژیم ایران، هدف خود را نابودی اسرائیل اعلام کرده و رژیم ایران بیش از یکصد هزار موشک و راکت و خمپاره به حزب الله داده

سرکرده گروه نئونازی در آلمان که همراه  با یک هیات پارلمانی اروپایی به بیروت رفته، در دیدار با سرکردگان حزب الله لبنان، از فعالیت آن گروه تروریستی علیه اسرائیل پشتیبانی کرد و گفت که باید حزب الله و ارتش لبنان مورد حمایت قرار گیرند و تقویت شوند.

این پشتیبانی در حالی ابراز می شود که حزب الله لبنان، به عنوان یک بازوی عملیاتی رژیم ایران، هدف خود را نابودی اسرائیل اعلام کرده و رژیم ایران بیش از یکصد هزار موشک و راکت و خمپاره به حزب الله داده که آن را در جنگ آینده، به هدف نابودی اسرائیل، به کار برد.

اعضای گروهی که برای دیدار با سرکردگان حزب الله به لبنان رفتند، همگی رهبران و یا تلاشگران أحزاب  راست افراطی در چندین کشور اروپایی می باشند که به داشتن سیاست ضد اسرائیلی شهرت دارند و احتمال میرود که حکومت اسلامی ایران و حزب الله لبنان را شریک خوبی برای اهداف خود می دانند.

علی خامنه ای، هفته پیش، به دنبال جنایت تروریستی که در دو مسجد در نیوزیلند رخ داد، دنیای غرب را به اسلام هراسی متهم ساخت و این در حالی که أحزاب راست افراطی در اروپا، با سیاست های نژادپرستانه، خصومت آشتی ناپذیری زا علیه بیگانگان و به ویژه مسلمانان بیان می کنند. آن ها همچنین سیاست ضد یهودی و ضد اسرائیلی آشکاری دارند – گرچه می کوشند این گِرایِش را پنهان کنند.

افراد گروهی که به لبنان رفتند با فردی به نام عَمّار الموسوی به گفگو نشستند که سمت او مسؤول روابط بین المللی حزب الله لبنان توصیف شده است. خبر این دیدار توسط شبکه تلویزیونی المنار که رژیم ایران هزینه آن را تامین می کند، انتشار یافت.

در این گزارش آمده است که سیاستمدار آلمانی اودُو فُوگت از رهبران حزب ناسیونال دموکرات آلمان که به بیروت رفته بود، جانبداری حزب خود را از هدف ها و سیاست های حزب الله لبنان بیان کرد.

این پشتیبانی در حالی بیان می شود که ایالات متحده و برخی کشورهای غربی مانند بریتانیا، حزب الله لبنان را یک سازمان تروریستی می دانند که مزدور حکومت اسلامی ایران برای اجرای سیاست های آن در منطقه می باشد. بریتانیا اخیرا شاخه سیاسی حزب الله را نیز در فهرست تروریستی قرار داد. شاخه نظامی حزب الله از مدت ها پیش یک گروه تروریستی محسوب گردیده و در فهرست سیاه قرار دارد.

 

4 دیدگاه‌

  1. اروپای جنایتکار لانه فاشیسم است، بیاد آورید که همین اروپا دو جنگ جهانی را بر مردم دنیا تحمیل کرد. سیاستهای فاشیستی اروپا باعث جنگ ویتنام شد. و این اروپا بود که خمینی را به دنیا و به مردم نگون بخت ایران تحمیل کرد. و این اروپا بود که لانه تروریست هایی بود که به المپیک مونیخ حمله ور شدند و ورزشکاران بی گناه را سلاخی کردند. و در این اروپای فاشیست پرور بود که امثال کارلوس یا شغال ترورهای دهه هفتاد را پی ریختند. و این اروپا بود که متجاوز از صد ترور فاشیست های اسلامی را در جریان چهل سال حاکمیت سیاه اسلامی تحمل و حتی حمایت کرد. ایا سرویس های اطلاعاتی آلمان و فرانسه کور و‌کر بودند و این همه جنایت را نمی دیدند؟جای تعجب ندارد اگر فاشیستمدار های اروپایی به دیدار تروریست های اسلامی حزب الله بروند.

  2. چپ و راست افراطی اروپا عامل ظهورو دوام دو داعش “شیعه و سنی” در خاورمیانه هستند و تنها راه پایان جنایت و حماقت چپ و راست های افراطی اروپا و جهان، لِه کردن سرِ این مارِ خوابیده در تهران است

  3. خدا رو شُکر که اینگلیس در حال جدایی از اتحادیه اُروپا است۰ خیلی تعجب و تأسف دارہ که در این قرن اُروپا ھنوز از تاریخ معاصر خویش درسی نگرفته! فکر میکردم فقط ما ایرانیھا تاریخ را زود فراموش میکنیم۰ ?

Comments are closed.