سید حسن نصرالله ادعا می کند که در تابستان پیش رو جنگ با اسراییل رخ خواهد داد و خود او نیز به هلاکت خواهد رسید

گروه تروریستی حزب الله لبنان که توسط حکومت اسلامی پایه نهاده سد و تمامی هزینه های این گروه تروریستی توسط حکومت ایران تامین می شود پس از بازگشت تحریم های ایالات متحده بر علیه حکومت ایران با کمبود مالی شدید روبه رو گشته است.

سید حسن نصرالله، دبیرکل گروه تروریستی حزب‌الله لبنان از احتمال آغاز یک جنگ جدید با اسرائیل در تابستان پیش‌رو خبر داد و احتمال کشته شدن خود و رهبران درجه اول حزب‌الله در این جنگ را مطرح کرد.

روزنامه الرای کویت روز یکشنبه گزارش داد که نصرالله به فرماندهان مناطق مختلف این گروه تروریستی گفته: «شاید برای مدت طولانی بین شما نمانم و به نزد فرماندهان عالیرتبه حزب‌الله بروم و کشته شوم.

روزنامه الرای کویت در ادامه خود می افزاید که نصرالله در ادامه گفته است:ممکن است اسرائیل موفق شود فرماندهان را ترور کند اما این به معنای پایان حزب‌الله نییست، زیرا که حزب وابسته به وجود افراد نیست، بلکه بخشی از جامعه لبنان است که در این کشور باقی می‌ماند.

دبیرکل حزب‌الله همچنین گفته که «اقدامات متناسب حتی برای حالت‌های فوق‌العاده مثل کشته شدن رهبران نیز اتخاذ شده‌اند. پس نیازی به پرس‌وجو نیست.»

روز گذشته یکشنبه گزارش شده بود که ایالات متحده و همچنین دولت فرانسه به دولت مرکزی لبنان هشدار داده اند که  این دولت باید اقدام به بستن کارگاه های بهینه سازی موشکهای حزب الله در خاک لبنان کند.

در غیر اینصورت به گفته مفام های آمریکایی و فرانسوی اسراییل خود وارد عمل خواهد شد.

گروه تروریستی حزب الله لبنان که توسط حکومت اسلامی پایه نهاده سد و تمامی هزینه های این گروه تروریستی توسط حکومت ایران تامین می شود پس از بازگشت تحریم های ایالات متحده بر علیه حکومت ایران با کمبود مالی شدید روبه رو گشته است.

در سوی مقابل رسانه‌های لبنان به نقل از منابع ناشناس در حزب‌الله، گزارش روزنامه الرای را تکذیب کردند. روزنامه الرای نیز منابع خود برای تهیه این گزارش را فاش نکرد ولی نوشت: «دلایل متقن زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد اسرائیل می‌خواهد مانند جنگ ۲۰۰۶ همگان را غافلگیر کند.

براساس گزارش الرای، اسرائیل احتمالا می‌خواهد همه شهرک‌های الناقوره تا مزارع شبعا را از شهرک‌نشینان تخلیه کند، تا مانع به گروگان گرفته شدن آنها توسط حزب‌الله شود. اسرائیل می‌خواهد نیروهای مهاجم را محاصره کرده و از میان بردارد.

منابع مطلع می‌گویند که نصرالله هرگز چنین بدبین نبوده و احتمال جنگ با اسرائیل از ۵۰/۵۰ به ۷۰/۳۰ بالا برده است. کسی درباره شدت جنگ پیش رو اطلاعی ندارد اما باور عمومی این است که اسرائیل فهرستی از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ هدف در اختیار دارد که باید در روزهای اول جنگ نابود شوند.

احتمال شروع جنگ اسرائیل و حزب‌الله در شرایطی مطرح می‌شود که لبنان شرایط اقتصای دشواری را تجربه می‌کند و این امر همه شرایط مناسب را در اختیار بنیامین نتانیاهو قرار می‌دهد که کار حسن نصرالله و گروه تروریستی حزب الله  را یکسره کند.

همچنین پس از آنکه پرزیدنت ترامپ گروه تروریستی سپاه پاسداران حکومت اسلامی را در لیست تروریستی قرار داد در روزهای اخیر گزارش هایی منتشر شد که حاکی از آن است که تیروهای حزب الله لبنان و همچنین گروه تروریستی حشد الشعبی به بهانه کمک به سیل زدگان به داخل ایران فراخوانده شده اند.

5 دیدگاه‌

 1. با تشدید تحریم نفتی و ته کشیدن پول ایران، ممر عایدی نصرالله هم تمام شده و حتما در نظر دارد بی سر و صدا یک جایی برود و پولهای انبار شده ای را که از ملت ایران دزدیده به خوبی و خوشی به مصرف برساند. بهترین بهانه هم این است که کشته شده، درست مثل سران آلمان نازی که یکدفعه غیبت کبری کردند و سر و کله بعضی از آنها در آمریکای جنوبی پیدا شد. ولی اگر واقعا آرزوی شهادت دارد، امیدوارم همراه با دوستان ایرانی و غیر ایرانی اش این آرزو به سرعت برآورده شود تا ناامید از دنیا نرود

 2. نیازی به جنگ نیست حسن جیره خوار. وقتی جریان دلار مفت نفتی از ایران قطع بشه شما خودت بطور طبیعی محو میشی. چون جز مفت خوری و فربه کردن گردن و مانحت عرضه و هنر دیگه ای نداری. یرو بیل بزن عرق بریز و نان حلال بخور مردک زالو صفت انگل و دست از سر مردم ایران بردار. نکبت.

 3. اول اینکه: سید حسن نصرالله خوب خورده و خوب زندگی کرده زیر سایه وپرچم پربرکت جمهوری اسلامی ایران و نماینده رسمی خدا روی زمین و نماینده وجانشین آمام آخر وپیامبر اسلام روی زمین یعنی همان ولی وقیح خودمان . آخ ببخشید اشتباهی شد اعداممان نکنید ولایت فقیه و حکومت چپاولگر ودجال جمهوری اسلامی ایران.
  دوم اینکه: سید حسن نصرالله نیازی نیست که در جنگ توسط نیروهای اسرائیلی کشته شوند بلکه ایشان همانند رهبر ومقتدایش یعنی سید علی خامنه ای اعتقاد به نوشیدن شربت شهادت دارند و جز آن شربت به چیز دیگری رضایت نمیدهند بنابراین نیروهای اسرائیلی منتظر چنین رشادت وانجام به اعتقاداتش دارند تا از شرش همه ملت ایران ولبنان و اسرائیل رها شوند و به زندگی عادی ومعمولی خودشان برگردند.
  سوم اینکه: برادران سپاهی قاچاقچی کما فی السابق از طریق قاچاق انسان و مواد مخدر و اسلحه وسوخت ومواد پتروشیمی وغیره سود وسهم آقا سید حسن نصرالله را کنار خواهند گذاشت وتطمیع لازم صورت خواهد گرفت هیچ جای نگرانی نیست یتوانی به کارت ادامه دهی وخیلی راحت رجز بخوان علیه مردم وکشور اسرائیل. درپایان سهم بسیار زیادی هم از پولهای نفت ملی ایران برات کنارگذاشته میشه که خیالت کاملاً راحت باشه فقط بگیرومصرفش کن تا وزنت کم نشه.

 4. خدا از دهنت بشنوه … زودتررررر
  یه عمر عربده کشی میکنید قدس شریف قدس شریف
  بابا حضرت محمد گفت وحی شده سمت مکه نماز بخوانید .اونجا مال یهودی هاس…
  الان حرف حسابتون چیههههه ؟
  چند قرن مثل کشور من با زور شمشیر گرفتید و دستتون بود ، اما بچه‌هاشون تونستن از اشغالتون در بیارن
  پس ببندید…. .
  به خاطرش یه عمر دارید به بهانه اون و به عنوان آزادی خواه و مبارز امت اسلامی به چپاول پول یه کشور دیگه از طریق هم مسلکهای خودتون ادامه میدید.
  مزدورهایی هستید که قدرت دولت قانونی رو تو کشور خودتون از بین برید.
  اختلاف و جنگ بین اقوام و مذاهب راه انداختین.
  هوچیگری، فساد ، فریبکاری ، عملیات تروریستی به بهانه آزادی که تنها هدفتون بدست آوردن قدرت سیاسی بود و سرکوب مردم بی گناه با شعار دفاع از ارزش‌ها و گروگان گیری برای کسب درآمد و تحت فشار قرار دادن حکومت‌های دموکراتیک که نسبت به شهرونداشون تعهد دارن و همکاری در قاچاق با برادران سپاهی ووو هزار تا کثافت کاری دیگه عاقبتش همین میشه که بفرستنت ور دست او یکی هاااا …ایشالا برید که برنگردید.
  ما که جونی ووو آرزوهامون رفت، حداقل رفتن شما رو هم ببینیم یکم از ظلمهایی که شما کردید حساب بشه تو این دنیا….
  شماها رو من هشتاد و هشت دیدم چه موجوداتی هستید. حتی ارزش طلب آمرزش از خدا رو هم ندارید.

Comments are closed.