شاهزاده رضا پهلوی: تغییرات ژرفی در ایران در حال وقوع است

شاهزاده رضا پهلوی در توییتر: تغییرات ژرفی در ایران حال وقوع است که موجب افزایش توجه پژوهشگران و سیاستگذاران شده است

شاهزاده رضا پهلوی با انتشار توئیتی از دیدار خود با “شورای سیاست خارجی آمریکا” خبر داد.

شاهزاده رضا پهلوی در حساب توئیتر خود نوشت: «تغییرات ژرفی در ایران حال وقوع است که موجب افزایش توجه پژوهشگران و سیاستگذاران شده است.»

شاهزاده در ادامه توییتر خود و درباره دیدارش با اعضای “شورای سیاست خارجی آمریکا” نوشت: در دیدارم با “شورای سیاست خارجی آمریکا” درباره جنبش نافرمانی مدنی علیه رژیم، از ضرورت سیاست‌هایی گفتم که به مردم ایران در مبارزه‌شان برای آزادی و دموکراسی کمک خواهد کرد.

شاهزاده رضا پهلوی همواره در طول ۴۰ سال گذشته بر مبارزه از طریق نافرمانی مدنی تاکید داشته اند.

8 دیدگاه‌

 1. جناب شاهزاده ، انسان سالم، خوشنام و شایسته ای است. به گونه ای که حسادت بسیاری را برانگیخته است. امیدوارم فرصت خدمت به کشور و مردم ایران در سازندگی و ایجاد صلح و وفاق ملی برای ایشان و مردم بدون هزینه سنگین فراهم شود.

 2. صدای رسا و روحیه قوی شاهزاده رضا پهلوی حتماً قابل ستایش است و این آزادگی ندای آزادی است: «آزادگی»، برتر از آزادی است و نوعی رهایی انسان از قید و بندهای ذلّت آور است»

 3. این شازدهٔ ناکاژ چشم بسته غیب گفته

  این اپوزیسیونها (قمپوزیسیونهای) بی اعتبار وابسته به رژیم فاسد سابق و یا از بنیانگزاران همین رژیم “داعش شیعه.کمونیست” عوامل اصلی انحراف و راکد ماندن میارزات ملی.مردمی ما ملت ایران درین چهل سال بوده و باعث ناکارآمدی مبارزات ملی و مانع اتحاد ملی برای بدست آوردن آزادی و “حاکمیت ملی.مردمی” در ایران بوده و هستند

 4. سلام و درود بر ایران وایرانی .
  ایا واقعا فکر میکنید در ایران هر اتفاقی که بیفتد این احتمال دارد که خانواده پهلوی بقدرت برسند .
  نا فرمانیه مدنی جز خسارت بیشتر چیزی برای مردم و جوانان ندارد . چرا شما بزرگواران از ارتباط هایتان برای رفع تحریم و خدمت به مردم استفاده نمیکنید . یک ایرانی ایرانی پرست باید باشد و عاشق مردم .
  تاریخ نشان داده که همه حاکمان قبل از رسیدن بقدرت
  لاف میزنند و بعد از رسیدن بقدرت هزاران ا توحیح
  میاورند . بهتر نیست بطور عملی مردم ایران خیر شما را ببینند . چرا شماباید در کناردشمنان و در صف تحریم کنندگان قرار داشته باشید . چرا نشنیدیم که بدست و اراده شما مشکلی از مردم ایران حل شد .
  تا جایی که برایتان هزینه ای نداشته باشد شعار مردم دوستی داشتید . لطفا باور کنید که پدر مرحوم شما شاه ایران باعث این همه بدبختی و خفت انروز مردم ما بوده اند. لطفا در عمل مردم دوستی را نشان ایرانین دهید ونه فقط در حرف و جلساتی پر از زد و بند .
  حتی اگر نظام هم سقوط کند ممکن نیست از خاندان پهلوی کسی بقدرت برسد . عدم مدیریت شاه ایران
  فراموش شدنی نیست .
  با احترام از طرف یه شهروند ایرانی .

Comments are closed.