شاهزاده رضا پهلوی:خیابان ها از آن شماست.رژیم در قلب و ذهن شما سقوط کرده و بزودی در خیابان نیز سقوط خواهد کرد

شاهزاده رضا پهلوی شامگاه روز گذشته(شنبه) با انتشار پیامی خطاب به ملت ایران خیزش دوباره و گسترده روز شنبه آنها را ستود و از آنان خواست تا همانطور که خیابان ها را در دست خود گرفته اند اعتصابات سراسری به منظور فلج کردن رژیم را به آن پیوند بزنند.

شاهزاده رضا پهلوی در پیام خود نوشت:

هم‌میهنانم،

بیش از سه هفته است که در خیابانید و خواب را از ضحاک و گماشتگانش ربوده‌اید. امروز حماسه دیگری آفریدید. چشمان جهان به شما و مبارزه دلاورانه‌تان برای باز پس گرفتن ایران است. خیابان‌ها از آن شماست، و در آستانه‌ یک پیروزی تاریخی هستید.

رمز پیروزی، اتحاد، همبستگی و تداوم است. اعتراض در خیابان را با ‎#اعتراضات_سراسری تکمیل کنید. جمهوری اسلامی در ذهن و قلب شما سقوط کرده است و به زودی در خیابان‌های ایران نیز سقوط خواهد کرد.

پاینده ایران،

رضا پهلوی

روز گذشته(شنبه)مردم بار دیگر و در سطحی گسترده در چندین شهر بزرگ از جمله تهران بار دیگر به خیابان ها آمده و دست به اعتراض بر علیه رژیم اسلامی زدند.

به گفته آگاهان امور خیزش این بار ملت ایران دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به اعتراضات پیشین دارد و یکی از مهمترین آنها گستردگی آن در نقاط مختلف ایران و نقاط مختلف شهرهای کوچک و بزرگ است که این خود موجب خستگی نیروهای سرکوبگر را فراهم آورده است.

رژیم که آشکارا از خاموش کردن این خیزش عاجز مانده امید دارد که بتواند مردم را به وسیله کشتار و بازداشت مرعوب کند و در برابر مردم به جان آمده بر پایه گزارش ها و ویدیوهای منتشر شده ابن بار دلیرانه با سرکوبگران رژیم مواجه کرده و آنان را به عقب نشینی وا می دارند.

فراخوان های مردمی برای گسترده تر کردن اعتصابات و اعتراضات در سطح وسیعی در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است.

روز شنبه بازاریان تهران نیز به اعتصابات پیوستند و با سردادن شعارهای ضد رژیم مخالفت خود با حکومت را ابراز داشتند.