شاهزاده رضا پهلوی:صلح پایدار در خاورمیانه بدست می آید اگر جهان برای سرنگونی«امپراطوری تروریستی»به مردم ایران کمک عملی و واقعی کند

شاهزاده رضا پهلوی با انتشار پیامی بار دیگر نسبت به جنگ میان اسرائیل و تروریست های حماس و همچنین تظاهرات جمعه پیشین مردم زاهدان و فریاد های شعار:نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران معترضان واکنش نشان دادند.

شاهزاده رضا پهلوی رژیم اسلامی در ایران را «امپراطوری تروریستی»نامیدند و شرط برقراری صلح پایدار در خاورمیانه را سقوط رژیم ملایان در ایران دانستند و از جهان غرب خواستند که در راه سرنگونی رژیم اسلامی در ایران از مردم ایران حمایت عملی و واقعی به عمل آورند.

متن  کامل پیام شاهزاده رضا پهلوی:

ایرانیان در خیابان‌های زاهدان فریاد سر می‌دهند: «نه ‎#غزه، نه لبنان جانم فدای ‎#ایران!» و پاسخ جمهوری اسلامی به فریاد و اعتراض مسالمت‌‌جویانه هم‌وطنانم، سرکوب خشونت‌‌بار از جمله علیه کودکان است.

رژیمی که کشور ما را اشغال کرده، پدرخوانده تروریسم در خاورمیانه است. و تا زمانی که این رژیم جنایتکار در قدرت است، هیچ شهروند ایرانی، اسرائیلی یا عرب در امان نخواهد بود. صلح پایدار در خاورمیانه می‌تواند زودتر از آنچه انتظار می‌رود به دست آید اگر که جهان، به مردم ایران برای سرنگونی این امپراتوری تروریستی، به شکل عملی و واقعی کمک کند.