شاهزاده رضا پهلوی با تشدید لحن سخن، خامنه ای را “بزدل و نابخرد” نامید و از مردم حمایت کرد

شاهزاده رضا پهلوی، در پیامی سخنان علی خامنه‌ای را “بزدلانه” خواند و با تاکید بر اینکه ” سخنانِ اخیرت در پاسخ به فریادهای دادخواهانه‌ مردمی که تبهکاری‌های فرقه‌ات کارد را به استخوان‌شان رسانده، بزدلانه‌‌تر از آن است که نیازی به پاسخی تحلیلی و نکته‌به‌نکته داشته‌باشد”، نوشت: اِی نابخردِ نابخردان، نیک بدان که فریادِ “پهلوی” در شهرهایِ ایران، از کارگر و از دهقان گرفته تا پیر و جوان، نه از رویِ تعصب، که برایِ ایران، رفاه ایرانی و سربلندی نامِ میهن است.

آشنایان امور می گویند که از هنگام آغاز موج جدید اعتراض ها در ایران و خشونت جنایتکارانه ای که رژیم در کشتار مردم در پیش گرفته، لحن سخن شاهزاده رضا پهلوی نیز قاطع تر شده و رژیم را مورد انتقادهای گزنده تری قرار می دهد.

علی خامنه‌ای در واکنش به خیزش مردمی ایران گفته بود : خود شما ملاحظه کنید همه‌ مراکز شرارت دنیا علیه ما این کار‌ها را تشویق کردند، از خانواده‌ منحوس خبیث خاندان پهلوی تا مجموعه‌ خبیث و جنایتکار منافقین، این‌ها دارند مرتبا در فضای مجازی و در جا‌های دیگر تشویق می‌کنند ترغیب می‌کنند که این شرارت‌ها انجام بگیرد.

شاهزاده رضا پهلوی  نوشت: سخنانِ اخیرت در پاسخ به فریادهای دادخواهانه‌ مردمی که تبهکاری‌های فرقه‌ات کارد را به استخوان‌شان رسانده، بزدلانه‌‌تر از آن است که نیازی به پاسخی تحلیلی و نکته‌به‌نکته داشته‌باشد. که یاوه‌هایت لرزان‌تر و پایه‌های بیتِ شومَت سُست‌تر از آنند، که نیازی به طولانی‌کردن سخن داشته‌ باشد.

شاهزاده رضا پهلوی در ادامه نوشته است : منی که مهرِ ایران را از پدر و از مادرم آموخته‌ام، روی سخنِ کوتاهم امروز با تو و تتمه‌ فرقه‌ی نابکارِ توست، “پس بدان که آنچه بر ایران و ایرانی در این چهل‌ساله‌ی شوم رفته، تماما و مطلقا از نیرنگت سرچشمه‌ می‌گیرد، که ریا و حیله و خدعه، نه از فرهنگِ دانایی و توانایی سخنورانِ نامی ایرانی، که از ارکانِ جهلِ تو نشات‌ گرفته است.”

شاهزاده رضا پهلوی گفت : بدان که دادِ همسایگانِ ما، نه از مهرِ ایرانی، که مطلقاً از پلیدی فرقه‌ای برخاسته که از دروغ، نظریه و نظام و نظمی دروغین ساخته. فرقه‌ای که قانونِ اساسی‌اش هم در کانونِ دروغ ریخته‌ شده است و بدان که ویران‌شهری که کران تا کرانِ فلاتِ ایران را در این چهل‌ساله‌ شوم همچون جذامی در نوردیده، نه از فرهنگِ والای ایرانی، که مطلقا معلولِ بدعتی است که دجّالی از سِنخِ خبیثت در اخلاق و در ایمان آورده، که عللِ مشابه همواره در درازایِ تاریخ، آبستنِ معلول‌های مشابهند. اگر فروپاشی‌ در ایمان و در دینِ مردم بوده، مسوولیتِ آن مستقیما متوجه تو و نظامِ تو است.

شاهزاده رضا پهلوی نوشت: بدان که کشوری که هم‌اکنون صدرنشینِ شاخصِ فلاکت شده، زمانی صدرنشینِ شاخصِ پیشرفت در تمامیِ عرصه‌هایِ کشوری و لشکری و علمی و فرهنگی و هنری در میانِ کشورهای هم‌تراز خود بوده و سقوطی از این دست، اِی نابخردِ نابخردان، نه از اخلاق و نه از مهرِ ایرانی، که از تحمیقی سرچشمه‌ گرفته که باعث و بانی‌اش، دجّالی از تبارِ تو بوده است.

وی افزود : بدان که بدنامی و انزوایی که حُسنِ‌ همجواری و شکوفاییِ استعدادهایِ کم‌نظیرِ ایران در قرنِ بیست‌ویکم را ناممکن‌ ساخته، نه از کاردانی و عشقِ ایرانی به زندگی، و نه از مهر و از اخلاقِ ایرانی، که مطلقاً از جعلی برخاسته که نابکاری از تبارِ تو نامَش برای همیشه بر سنگِ بنا‌ی آن نقش‌ بسته است.

3 دیدگاه‌

  1. مسئولین محترم ،بعنوان یک ایرانی تبعیدی صمیمانه از شما تقاضا دارم که بخاطرحفظ وتحکیم اتحاد بین نیروهای عظیم مخالف نظام جنایت پیشه و ضد ایرانی جمهوری اسلامی ،بیطرفی کامل رارعایت کرده وازتبلیغ بنفع سلطنت به تاریخ پیوسته پهلوی که بخاطر سیاست سرکوب و اختناق و شکنجه و همچنین غارت و چپاول سرمایه های ملی ایرانیان هیچ شانس و امکانی برای باز گشت ندارد خودداری کنید .در تظاهرات و قیامهای ۶ روز اخیر فقط ۲ یا ۳ نفر شعار “رضا شاه ،روحت شاد “را در شهر یزد سر دادند که با واکنش منفی دیگران مواجه شد . ایرانیان پس از ۱۲۰ سال مبارزه برای کسب آزادی و دمکراسی بهیچوجه در اندیشه باز گشت به عقب و دیکتاتوری سلطنتی نیستند .شخص رضا پهلوی بعنوان یک ایرانی ـ امریکایی اگر قانون اساسی آینده کشور اجازه دهد میتواند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند .میدانید که اکثریت قاطع ایرانیان سمپاتی و علاقه زیادی به مردم بافرهنگ و هنردوست اسرائیل دارند و منهم بعنوان یک هنرمند تبعیدی از شما قلبا استدعا دارم که انصاف را درین مورد رعایت کنید .با آرزوی صلح و آشتی برای همه ملل منطقه و ملت ایران و اسرائیل .درود بر شما * شالوم

  2. درود و سپاس شاهزاده ی عزیز ایران زمین،ایران که شاه نداره حساب کتاب نداره، رضا شاه روحت شاد، ای شاه ایران برگرد به ایران…اینها شعارهای هزاران ایرانی ست که کف خیابان هستند وبرای آزادی کشور عزیزمان به قیمت خون پاکشان بها میدهند،تنها کمکی که خارج نشینها در این لحظات حساس تاریخ وطن میتوانند بکنند این است که به راستی طنین صدای این جوانان شجاع و آزاده باشند نه سانسور و تحریف کنند و نه برایشان نسخه از آمال و آرزوهای خود بپیچند در فردای آزادی وطن همه ی مردم ایران به طور مساوی حق خواهند داشت که عقیده ی خود را از طریق صندوق رای بیان کنند،با تشکر از رادیو پیام اسرائیل که این مهم را به درستی انجام میدهند. به امید فردایی بهتر

Comments are closed.