شاهزاده رضا پهلوی خطاب به خامنه ای:به زودی وقتی که تو و رژیمت نابود شدید ما با همه در صلح خواهیم بود

شاهزاده رضا پهلوی با انتشار پیامی در توییتر خود همراه با ویدیویی از شعارهای مردم در بهار نود و هفت که فریاد میزنند: دشمن ما همینجاست دروغ میگن آمریکاست،خطاب به علی خامنه ای نوشت: مردم ما خواهان صلح و دوستی با غرب،شرق و منطقه خودمان هستند،تو برای نجات رژیم جنایتکارت خزر و خلیج فارس را فروختی،تو دشمن ایران و ایرانی هستی و به همین دلیل است که ایران و همسایگانمان امنیت ندارند. به زودی وقتی که تو رژیمت نابود شدید ما با همه در صلح خواهیم بود.

گفتنی است که سال گذشته نیز شاهزاده رضا پهلوی طی نامه شدید اللحنی خامنه ای را مسئول همه جنایاتی دانست که در حق ملت ایران روا داشته میشود و به وی هشدار داد که زمانی نه دیر و نه دور باید در دادگاه ملی پاسخگو باشد.

در آستانه چهل و دومین سالگرد انقلاب ۵۷ سران رژیم همچنان بر طبل دشمنی بر آمریکا و به طور کلی دنیای غرب می کوبند اما در همان حال خواهان دریافت امتیازاتی از دولت های غربی و ایالات متحده نیز هستند.

مردم ایران از دی ماه ۹۶ در تظاهرات هایی که انجام گرفته شعارهایی در مخالفت با کلیت نظام اسلامی سر می دهند که از جمله آنها شعار:اصلاح طلب اصولگرا دیگه تموم ماجرا است.

همچنین مردم شعار میدهند:دروغ میگن آمریکاست دشمن ما همینجاست.

رژیم اسلامی در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی خود در عرصه سیاسی و اقتصادی شکست کامل خورده است بلکه در میان اکثریت جامعه ایران که بیشترشان نسل جوان هستند از کمترین پایگاه و مقبولیت برخوردار است.