شاهزاده رضا پهلوی خطاب به ملت ایران: خواستن توانستن است.رژیم به آخر خط رسیده است.

 

شاهزاده رضا پهلوی که در لندن به سر میبرد شب گذشته در یک گفتگوی زنده با شبکه من و تو به پرسش های متعددی در رابطه با شرایط حساس ایران پاسخ گفتند.

شاهزاده رضا پهلوی بار دیگر بر این امر تاکید گذاردند که رژیم در پایان خط خود قرار دارد و از سوی دیگر مردم ایران هم نه تنها از گفتمان اصلاح طلبی عبور کرده اند بلکه همه اقشار جامعه این امر را دریافته اند که نسبت به مشکلات یکدیگر بی تفاوت نباشند چرا که همه ما یک درد مشترک داریم آن هم وجود یک حکومت غاصب و ضد ایرانی است.

شاهزاده رضا پهلوی در پاسخ به پرسشی درباره خواست و درخواست ملت ایران از ایشان برای نجات کشور گفت:من در طول چهل سال گذشته همه تلاش خود را برای نجات کشور انجام داده ام و بسیاری از کارهای من در این راستا به دلایل مختلف پنهانی بوده و هست اما خوشبختانه به فاز نهایی و سقوط رژیم بسیار نزدیک شده ایم.

درباره نقش من به عنوان رهبر مایلم توضیح دهم که من نمی خواهم به شکل دستوری کاری انجام دهم بلکه فرد فرد ما باید در این راه قدم برداریم.

لینک گفتگوی شاهزاده رضا پهلوی با شبکه من و تو:

8 دیدگاه‌

 1. آقای رضا پهلوی چرا حکومت ایران به خط آحر رسیده است ؟ هرگز اینطور نیست .جمهوری اسلامی هزار فساد و تباهی داشته باشد مخالف استعمار منطقه است . شما هم مانند غارتگران ثروت ایران در عصر جمهوری اسلامی با پول ملت در خارج خوش باشید !
  شما از ریشه های خزنده ی حکومت ایران در آسیا و شمال افریقا غافلید و پدرتان با دنباله روی از غرب بویژه امریکا به توصیه های خردمندان وطن برای رسیدگی بیشتر به مردم و عمران و آبادانی کشور گوش نمی داد .روزهایی که ایران به شدت نیازمند آبادانی بود شاه به خارجی ها وام می داد یا سهام شرکتهای خارجی را می خرید یا اسلحه می خرید . سولیوان برای شاه از هزار نخبه ی سیاسی بیشتر ارزش داشت .

 2. بنده روحانی ودر قم هستم ،ولایت فقیه را بیش از ۹۸%فقهای شیعه قبول نداشته اند وندارند یا حداکثر مقیده قبول داشته اند،وحتی بیش از ۹۸%فقهای شیعه تشکیل حکومت اسلامی قبل از ظهور را حرام میدانند،این سخن را به شاهزاده برسانید تا بدانند واین بدعت ولایت فقیه را جزئی از دین ندانند

 3. شاهزاده رضا پهلوی تنها نماینده قانونی ملت ایران است و این را مردم بارها در تظاهرات مسالمت آمیز خود ابراز داشته اند!
  حمایت بین المللی از شاهزاده و ملت ایران و کمک به سرنگونی رژیم وحشی و تروریستی ج.ا. تنها راه نه تنها آزادی ایران بلکه بازگشت آرامش و دوستی در منطقه خواهد بود!

 4. رضا پهلوی بهتره تو رویای تاجگذاری و اعلام پادشاه قانونی ایران بمونه.خیلی عجیبه چطور خودش رو محق می‌دونه ومردم داخل ایران رو مخاطب قرار میده.
  آیاخیلی سخته که بفهمند مردم تصمیم گرفتند مقاومت کنند؟وضعیت ایران طوری که تبلیغ میشه نیست،البته مشکلات قابل انکارنیست،اماباتحریمهای شدیدوبی سابقه،جو ناامیدی مطلق وجودنداره.درصد کمتری از مردم موافق مذاکره باآمریکاهستندتورم متوقف شد و آرام آرام درحال کاهش
  یک دلیل ساده وقابل فهم برای این وجود داره که حمله به عربستان کارایران نبوده،چراکه اگه ازجانب ایران بود،قطعااهداف رو۱۰۰درصد نابودمیکرد نه۵۰درصد
  ایران دیگه کشورضعیف دوران جنگ نیست که همه توسرش بزنند .

 5. درود بر شما شاهزاده رضا پهلوی من به عنوان یک ایرانی به بخشی از سخنان شما ایراد میگیرم چرا که آنچه که کشور ایران را ویران ساخت از اولین جنگ‌ها تا آمدن دیوانه ای چون خمینی به دستور انگلیس بخاطر دین شیعه و اخوندها بوده و هست شما گفتید که اسلام ۱۴۰۰ سال دیش با این زمان باید فرق کنه ولی نگفتید شیعه ۱۴۰۰ پیش برای مردم بی دفاع ایران اجرا می‌شود ولی برای خود اخوندها و بستگانشان زندگی امریکایی و اارپایی امروزی اجرا می‌شود
  چرا نگفتید که تمام دست بریدن ها و زبان بریدنها برای سنی مذهبها بوده که آنها هم مسلمان هستند بخاطر یک حلب نفت و یا یک دوچرخه دزدی ولی برای خامنه ای دزد و تمام جمهوری اسلامی نه تنها دستشان بریده نشده بلکه پاداش گرفتند و آمدند امریکا و اروپا برای خوش گذرانی
  و‌خیلی مطالب دیگر ……. شبکه من و تو خودش مثل بی بی سی برای انگلیس و جمهوری اسلامی که هر دو برادر دو قلو هستند کار میکنه

Comments are closed.