بیت رهبری از احتمال ابتلای خامنه ای به کرونا، نگران است

گفتنی است: وب‌سایت رسمی خامنه‌ای با تغییر متن این بخش از سخنان او، “بیماری کذایی” را به “بیماری جدید” تغییر داد.

گرچه علی خامنه ای در سخنان اخیر خود، ویروس کرونا را “آن بیماری کذایی” نام نهاده، ولی اطرافیان رهبر حکومت نسبت به احتمال ابتلای او به کورونا، بسیار نگران هستند.

منابع خبری ما در تهران می گویند: بیت رهبری به شدت نگران مبتلا شدن علی خامنه ای به بیماری کروناست. از این رو تیمی ویژه مراقبت از او را به عهده گرفته و به او توصیه شده حتی الامکان از دیدارها و برنامه های غیر واجب چشم پوشی کند و از تماس با دیگران خودداری ورزد. همچنین هر کس که به ملاقات او می رود از قبل کنترل می شود که به کرونا مبتلا نباشد.

این همان رهبری است که  نگرانی از شیوع کرونا را بهانه دشمن برای تشویق مردم به عدم شرکت در انتخابات می دانست. حال آیا خود دچار وحشت از گرفتار شدن به این بیماری گشته؟ در حالی که علی خامنه‌ای روز چهارم اسفند از بیماری ناشی از ویروس کرونا به‌عنوان “بیماری کذایی” نام‌ برده بود.

گفتنی است: وب‌سایت رسمی خامنه‌ای با تغییر متن این بخش از سخنان او، “بیماری کذایی” را به “بیماری جدید” تغییر داد.

علی خامنه‌ای در فضای کاملا حفاظت شده در دیدار با پزشکان شخصی خود از جمله دکتر مرندی دیار درمانی داشت و در این ضمن خطاب  به پزشکان و پرستاران در مواجهه با ویروس کرونا: ارزش کار پزشکی را بالا بردید

در شبکه های اجتماعی تصویری منتشر شده که در آن خامنه ای دکمه‌ای را در دست دارد! که آن دکمه مخصوص«اپیدورال»است. اپیدورال داروی بی‌حسی موضعی است که در مایع مغزی نخاعی تزریق می‌شود. ساده‌تر اگر بخواهم بگویم این است که خامنه ای دچار درد شدیدی به دلیل مشکلات جسمی خود است.

توضیح لازم: این خبر، خبر اختصاصی رادیو پیام اسرائیل بوده که بعضی از کانالهای تلگرامی بدون ذکر منبع، آن را به عنوان خبر خودشان در فضای مجازی منتشر کرده اند.

یک دیدگاه

  1. دعا میکنیم هم مسئولان نظام عقب مانده و قاتل ج.ا.ا به بیماری و مرگ ناشی از کرونا دچار شوند بسی مایه خوشحالی و شعف است کشتار مردم بیگناه و فقط معترض کشتار مسافران هواپیما…… کرونا انتقام مردم را از مسئولین میگیرد دست خدا صدا ندارد

Comments are closed.