شریعتمداری سردبیر کیهان تهران: «حکومت همه سیاستمداران را شناسایی کرد و حالا غربال می کند»

حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان تهران،  در تایید یک جهت بودن مجلس آینده و رد صلاحیت مخالفان رهبری و حکومت در بخشی از یادداشتی با عنوان به چه کسانی نباید رای داد! در این روزنامه ‏نوشت: ‏ حکومت در طول این دوران گروه‌ها و احزاب سیاسی کشور را زیر نظر داشته و  مواضع و عملکرد آنان را شناسایی کرده است که به آسانی در دسترس است.

پاسدار شریعتمداری در ادامه نوشته : در این دوران مشخص شده که چه کسانی بیت‌المال مسلمین را در میان خود و هم‌حزبی‌هایشان دست به دست کرده‌اند؟! چه ‏کسانی و از کدام حزب و جریان سیاسی، به رهبری و اسلام و مسلمین خیانت کرده اند.

وی افزود: کاملا مشخص شده که  چه کسانی مردم را با گرانی لجام گسیخته کالا و خدمات ‏تن‌ها گذاشته و در حالی که وظیفه نظارت بر امور را به عهده داشتند و برای انجام آن سوگند یاد کرده بودند، در مقابل این پدیده ‏پلشت و خانمانسوز دست به هیچ اقدامی نزدند؟!

پاسدار حسین شریعتمداری به طور غیرمستقیم خطاب به روحانی گفت: کدام جریان سیاسی صنایع موشکی را مانع مذاکره می‌دانستند؟! کدام طیف سیاسی ‏در حالی که خود را متخصص مذاکره و دیپلماسی می‌دانست، همه امکانات و ظرفیت‌های کشور را برای مذاکره با آمریکا هزینه ‏کرد و به جای لغو تحریم‌ها، ده‌ها تحریم دیگر هم به تحریم‌های قبلی اضافه نمود؟!

وی افزود:با نظارت دقیق شورای نگهبان و سپاه و تبعیت از رهبری  دیگر کسی را به راحتی در انتخابات پیش رو راه نمی دهند آنان شایسته حضور در خانه ملت ‏نیستند و نباید به تابلو‌هایی که در ایام انتخابات روی دست بلند می‌کنند، اعتماد کرد. ‎