هرچه شعارهای مردم علیه شخص خامنه ای گسترده تر می‌شود، آخوندهای حکومتی و سپاه پاسداران، بیشتر به تمجید او می‌پردازند

با گسترده تر شدن شعارهای مردمی علیه علی خامنه ای و انتقادهایی نیز که در داخل حکومت نسبت به عملکرد او شنیده می شود، فرماندهان سپاه و آخوندهای دولتی نیز به تمجید و تحسین های چاپلوسانه علیه او می افزایند و در برخی سخنان خویش او را حتی تا درجه امامت و رسالت بالا می برند.

این تملق گویان، می کوشند همه جنبه های مثبت سیاستگذاری و رهبری را متوجه خامنه ای سازند و در همان حال چنین تداعی می کنند که اگر وضع مملکت بحرانی است، به علت عدم کفایت آنانی است که مسؤول اجرای سیاست های تعیین شده از جانب رهبر می باشند.

یکی از موارد که سخنگویان بیت رهبری با صراحت مورد تاکید و حتی تمجید قرار می دهند، دستور آتش گشودن به سوی تظاهرکنندگان است که به روایت هایی بیش از یک هزار نفر قربانی به جای گذاشته است و از شمار زخمی ها کوچکترین خبری در دست نیست.

در همین راستا، آخوند حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در دولت محمود احمدی نژاد در مشهد گفت: «دشمن چندین سال برای بد جلوه دادن وجهه روحانیت نزد مردم تلاش کرده بود و به برنامه ریزی پرداخته بود. ولی رهبر معظم انقلاب اسلامی، با یک فرمان تمامی نقشه های دشمن را نقش بر آب کردند و با حمایت از تصمیم سران قوا، آتش فتنه را در نطفه خفه کردند».

یادآوری می شود که خامنه ای از همان روز اول، معترضین را “اشرار” نامید و عملا ریختن خون آن ها را مباح دانست و دستور “آتش به اختیار” صادر کرد.

اقدام تبلیغاتی دیگر برای پاک جلوه دادن چهره خامنه ای آن بود که ادعا کردند رهبر حکومت دستور داده است که با بازداشتی ها بر اساس “رأفت اسلامی” رفتار شود و حتی به برخی از آنان دیه پرداخت گردد. ولی رژیم همچنان از انتشار شمار جانباختگان خودداری می کند و پیکر برخی از کشته شدگان را هنوز به خانواده ها باز نگردانده و از برگزاری مراسم سوگواری جلوگیری می کند و حتی همه خانوادۀ یک جوان جان باخته را از کودک و پیر و جوان به زندان می اندازد تا شاید صدای آنان را خاموش کند.

10 دیدگاه‌

  1. سلام اقای خامنه ای امام معصوم نیستند ولی نایب امام زمان هستند.ما مردم ایران لین حرف را میزنیم.نه سپاه ونه روحانی ها حکومتی بلکه ۹۰درصد مردم بجز خائنین ایرانی به این موضوع اعتقاد داریم .

  2. اسرائیل و آمریکا هیچ وقت دلسوز ملت ایران نبودن و مسائل ما هیچ ارتباطی به این ها نداره و ما خودمون مشکلات رو حل میکنیم

    حزب فقط حزب علی ، رهبر فقط سیدعلی

Comments are closed.