شعار دانشجویان دانشگاه بهشتی روز یکشنبه:جمهوری اسلامی نمی خواهیم;بسیجی بی شرف عامل قتل ملت

یک روز پس از آغاز دور جدید تظاهرات و اعتراضات گسترده در ایران به علت حمله موشکی رژیم به هواپیمای مسافربری گزارش ها از تهران حاکی از آن است که در ساعات پیش از ظهر امروز یکشنبه دانشجویان دانشگاه بهشتی تهران دست به اعتراض زده و با سر دادن شارهای ضد حکومتی بار دیگر مخالفت خود با کلیت نظام را آشکارا فریاد می زنند.

دانشجویان در محوطه دانشگاه گرد هم آمده وشعار می دهند:دروغ میگن آمریکاست دشمن ما همینجاست.

جمهوری اسلامی نمی خواهیم نمی خواهیم.

روز گذشته و پس از چند روز انکار سقوط هواپیما مسافربری به وسیله حمله موشکی رژیم با انتشار بیانیه ای حمله موشکی را خطای انسانی دانست.

این در حالیست که مقام های حکومتی تحت فشار بین المللی حاضر شدند این حمله را بپذیرند و مردم ایران که از این عمل شرم آور حکومت خشمگین هستند در فضای مجازی این نکته را بیان میکنند که اگر این پرواز خارجی نبود و دولت کانادا پیگیر سرنوشت شهروندانش نمی شد ایا هیچ گاه این کشتار ملتایران توسط رژیم برملا می شد؟

مردم خشمگین روز گذشته به صورت خودجوش و گسترده در اکثر شهرهای ایران به خیابانها آمدند و با سر دادن شعارهای ضد حکومتی بار دیگر حشم و مخالفت خود را با کلیت نظام اسلامی ابراز داشتند.

بنابر گزارش هایی که از داخل ایران می رسد مردم قصد دارند ساعت ۵ عصر در میادین اصلی همه شهرهای ایران حضور پیدا کنند و یاد جانباختگان را گرامی بدارند.

 

یک دیدگاه

  1. شماها دشمن اسلامید.هرکسی بخواد نورخدا روخاموش کنه خدا نمیگذاره ونور خداکامل واشکار میشه.اسلام همیشه عزیزوسربلنده

Comments are closed.