شماری از هواداران سازمان مجاهدین خلق جمعه دیروز در پاریس دست به تظاهراتی علیه حکومت جمهوری اسلامی زدند

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داده که این تظاهرات با همراهی تعدادی از شخصیت‌های سیاسی فرانسه یکی از نخست وزیران سابق الجزایر و چهره هایی از اپوزیسیون سوریه انجام شده که پیش از راهپیمایی برای حاضران سخنرانی کردند

شماری از هواداران سازمان مجاهدین خلق جمعه دیروز در پاریس دست به تظاهراتی علیه حکومت جمهوری اسلامی زدند و خواستار سرنگونی این رژیم شدند .

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داده که این تظاهرات با همراهی تعدادی از شخصیت‌های سیاسی فرانسه یکی از نخست وزیران سابق الجزایر و چهره هایی از اپوزیسیون سوریه انجام شده که پیش از راهپیمایی برای حاضران سخنرانی کردند.

یک عضوسابق مجلس فرانسه و نایب رئیس پارلمان اروپا و همچنین رهبر شورای ملی سوریه , نخست وزیر پیشین الجزایر و همچنین شهردار منطقه یک پاریس از جمله این سخنرانان بودند که نام آنها در وب سایت مجاهدین خلق نیز باز تاب یافته است.

آسوشیتدپرس گزارش میدهد که این مراسم تحت تدابیر شدید امنیتی بوده است .اوایل تابستان امسال نشست سالیانه سازمان مجاهدین خلق در پاریس هدف یک بمب گذاری قرار گرفت که خنثی شد. فرانسه این اقدام را به حکومت جمهوری اسلامی نسبت می‌دهد و دارایی های وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را در این کشور مسدود کرده است .

همچنین در این ارتباط یک دیپلمات ایرانی به نام اسدالله اسدی در آلمان بازداشت و به بلژیک برگشت داده شد امری که اعتراض جمهوری اسلامی را در پی داشته است.

4 دیدگاه‌

  1. سلام
    معمولا در خبرنگارى استفاده از کلمه ى ” شمارى” زمانى هست که تعداد ده گان باشد. در متن خبر از آسوشیتدپرس از شرکت هزاران ایرانى تبعیدى نام برده شده است ، جهت اطلاع عرض کردم شاید باعث آموزش بشود

  2. سلام.

    دوستان عزیز در رادیو اسراییل.این نوع خبر نویسی را از شما نمی پسندم. شماری از هواداران مجاهدین برای من این را تداعی میکند که تعدادی انگشت شمار در ان شرکت داشتند در حالیکه خبر گزاربهای بین المللی از امار هزاران نفر سخن گفته اند.لطفا در پخش خبر ها سعی کنید مثل همیشه امانت دار باشین.
    با احترام به سایت وزین رادیو اسراییل و ارزوی شادی برای ملت اسراییل.

  3. باید همه گروهایی که مخالف (فعالیتهای ضد بشری- سرکوب آزادی وآزاد اندیشی- رژیم ستمگر وضحاک فعلی- تزویرودروغ وفریب – خفگان عمومی- داشتن زندانی سیاسی- فراماسونری آخوندی و…) میباشند زیر یک پرچم جمع شده وهم افزایی نمایند برای سرنگونی رژیم پلید ودست نشانده شیطان در ایران که توسط سید علی خامنه ای طبق برنامه های از پیش تعیین شده رهبری وهدایت میشود. حال میخواهد گروه های مجاهدین خلق باشند یا کمونیستی هرچی باشند بایدبا گرایش یکسان وسهم داشتن در براندازی سریعاً ریشه فساد وجعل جمهوری اسلامی ایران را سرنگون نمایند ۸۵٪ مردم ایران نیز از آنها حمایت خواهند کرد. به امید آزادی

Comments are closed.