“شورای سیاستگذاری ائمه جمعه” هر بار متن خطبه های نماز جمعه را به امامان جمعه دیکته می کند

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه افزود: امام جمعه و نماینده ولی‌ فقیه باید خط تعالی فرهنگی و انقلابی استان را باید در دست داشته باشد و باید طبق نقشه حرکت کند.

یک آخوند ارشد حکومتی گله کرد از این که برخی امامان جمعه در نقاط مختلف ایران، آن گونه که انتظار می رود در خطبه های خود برای حکومت تبلیغ نمی کنند و به دفاع از رژیم در برابر شکایات فزاینده مردم نمی پردازند.

در حکومت ایران نهادی به نام “شورای سیاستگذاری ائمه جمعه” وجود دارد که هر بار متن خطبه های نماز جمعه را به امامان جمعه دیکته می کند، ولی اکنون معلوم می شود که شماری از این خطیبان حاضر به دفاع از حکومت و یا دست کم تبلیغات گسترده در حمایت از آن نیستند.

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه محمد جواد حاج علی اکبری در این رابطه گفت:  برخی از امامان جمعه در نشان دادن حقایق نظام قصور کرده اند و هستند افرادی که در تلاش اند تا با   تاریک نشان دادن نظام و فاسد جلوه دادن همه مسوولان و عقبه نظام به حکومت ضربه بزنند .آنان از اعضاء فتنه زرد هستند .

آخوند علی‌اکبری در توضیح اصطلاح “فتنه زرد” گفت: «فعالان فتنه زرد با زیر سؤال بردن همه‌ چیز، در نظام  خلاف مواضع رهبری عمل می کنند در حالیکه همه ما می دانیم که رهبری از همه ما بهتر و بیشتر اشکالات را می‌داند.

وی افزود: به اعتقاد علی خامنه ای نماز جمعه می‌تواند جای احزاب را پر کندو بر همین اساس با تدابیری که در این زمینه شده قرار است که با تصمیم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برخی از امامان جمعه تغییر کنند .

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه دلیل تغییرات احتمالی امامان جمعه را هدف‌گذاری و مأموریت‌های جدید عنوان کرد و افزود: «امام جمعه و نماینده ولی‌ فقیه باید خط تعالی فرهنگی و انقلابی استان را باید در دست داشته باشد و باید طبق نقشه حرکت کند.»

یک دیدگاه

  1. اخه ایرانی انقدر بدبخت شده که یک مشت عمامه به سر، یا بهتره بگم « لنگ حمام به سر» باید براشون درباره سیاست چرند و پرند و یاوه گویی کنند!!!؟؟

Comments are closed.