صادقی: خامنه ای به نمایندگان مجلس دستور داده بود به سه برابر کردن نرخ بنزین اعتراض نکنند

محمود صادقی، نماینده مجلس در یک افشاگری گفت که سه برابر کردن نرخ بنزین مورد حمایت کامل علی خامنه ای بوده و او به نمایندگان مجلس دستور داده بود که با آن مخالفت نکنند. صادقی در راستای این افشاگری خود گفت :  رهبری به نمایندگان دستور داد تا در مقابل تعیین نرخ بنزین ساکت بمانند .

محمود صادقی، افزود :  در جریان اجرای افزایش بهای بنزین در ایران، نمایندگان مجلس در صدد مخالفت با آن بودند، اما رهبر جمهوری اسلامی با “ارسال یادداشتی” به رئیس مجلس خواستار عدم مداخله نمایندگان مجلس در این موضوع شد.

صادقی در کانال تلگرام خود نوشته است: دو روز پس از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین و متعاقب بروز اعتراض‌های گسترده در سطح کشور و ارائه‌ی طرح‌هایی برای لغو یا تعدیل این طرح از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مقام رهبری در روز یکشنبه ۲۶ آبان ۹۸ صریحا حمایت خود را از این طرح اعلام کردند و با ارسال یادداشتی خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان را از مخالفت با آن برحذر داشتند.»

محمد باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین نیز گفت : جوانمردی رهبری برای حمایت از طرح افزایش قیمت بنزین قابل توجه بود که نشان داد مملکت بی صاحب نیست و مجموعه نظام پشت این طرح است.

لعیا جنیدی، معاون حقوقی رییس‌ جمهوری٬ نیز گفت : گرانی بنزین با هماهنگی رهبری صورت گرفت.و  عده‌ای از نمایندگان مجلس نیز در شورای عالی سران قوا حضور داشتند.

2 دیدگاه‌

  1. پر واضح است که مثل ضحاک پلید و خونخوار که باید غذای دو اژدها یا مارهای روی شانه هایش را از مغز متلاشی شده افراد زنده این مرزوبوم تهیه کند الان نیز سید علی خامنه ای این ولی وقیح و نماینده رسمی شیطان و ابلیس روی زمین که خودش را دست راست خدا هم قلمداد میکند متاسفانه باید از خون ریخته شده جوانان ایران زمین تغذیه نماید و با تحریمهای ایالات متحده آمریکا حسابی کم آورده و با افزایش سه برابری سوخت (بنزین) حسابی بتواند جیب مردم مستضعف را بیشتر از گذشته خالی نماید وبه حسابهای خارج از کشورش انتقال بدهد ویا به تروریستهای لبنانی و سوریه ای و ..برای کشتن مردم بیگناه یهود و اسراییلی هزینه جفت وجور کند. ( خامنه ای شیاد حیاء کن – فراماسون و رها کن).

  2. این حیوانات بی رگ برای بخشیدن دریای مازندران به روسیه هم جیکشان در نیامد. و یادمان هست که چند ماه پیش همگی لباس پاسداری هم برای پشتیبانی از پاسداران تروریست پوشیده بودند.

Comments are closed.