صادق خرازی وارد صحنه سیاست انتخاباتی شد و عملکرد دولت کنونی را مورد انتقاد گزنده قرار داد

صادق خرازی که در گذشته یکی از مهره های اصلی حکومت ایران بوده، اکنون زبان به انتقاد از دولت و رژیم می گشاید و آن ها ار متهم می کند که نفت ایران را به حراج گذاشته اند و سوء استفاده ای مالی، پیکره رژیم را به سختی آلوده ساخته است.

صادق خرازی که حزبی به نام “ندای ایرانیان” برپا کرده و به خود سمت دبیرکلی آن را داده، در گردهمایی جوانان حزب خود گفت: نفت سرمایه پایدار این سرزمین است و همین طور مثل بچه حاجی سخاوتمندانه خرج می‌کنیم، امروز هزینه انرژی ما چندین میلیارد دلار است، تصور کنید اگر نفت نداشتیم چه می‌کردیم، کاسه گدایی را چه می‌کردیم؟

صادق خرازی در ادامه سخنان خود به یک مورد از دزدی های کلان مقامات حکومتی نیز اشاره کرد، و در این رابطه گفت: «امروز می‌بینید مردکی که نمی‌تواند حرف بزند ۵۰۰ میلیون دلار از بانک مرکزی می‌گیرد و ماشین سازی تبریز را به کجا‌ها می‌کشاند. زمانی من به روسیه رفتم. گفتند که یک کارخانه را به قیمت یک پاکت سیگار به شما می‌دهیم، اما حق نداری یک کارگر اخراج کنی».

صادق خرازی به موارد دیگری از عدم مدیریت و فساد در حکومت کنونی پرداخت و در ادامه سخنانش درباره مورد پیشین گفت : «خصوصی‌سازی یعنی این، نه خاص سازی برای عده ای. دولت هاشمی تنها دو هفته ذخیره گندم داشت و دولت آقای خاتمی از روی دریا برای مردم گندم خرید کرد.»

حکومت ایران با نزدیک شدن انتخابات و اجازه دادن به برخی از افراد فعال در احزاب اصلاح طلب و اصوالگرا سعی بر سرگرم کردن مردم در این بازی سیاسی دارد تا از بسیاری از مسائل اساسی در کشور دور بمانند .

یک دیدگاه

  1. خرازی، برگرد به پیشه خرازیت، انتخابات بی انتخابات.
    تو اگر برای ایران قلبت میتپید الان به تو اجازه بازگشت و باز کردن دهانت را نمیدانند. تو.که از رژیم اخوندها بدگویی میکنی باید سرت در اخور انان باشد..
    البته رای ماها که حساب نمیشه چون اخوندها ماها را برای سیاهی لشکر فقط میخواند. اگر علی شیره ای قبولت داشته باشه دیگر نانت در روغن است. فقط یادت نره که یک حساب جدید هم در یکی از بانکهای برون مرزی بازکنی و از همه مهم تر درس دروغگویی هم که ظریف داره مفتی یادت میده. بعدش هم خدا بزرگه یک مدرک دکتری هم یک دفعه از اسمان برات میافته پایین.

Comments are closed.