صدا و سیما حکومت گاف داد و تایید کرد که ۸۲ درصد از مردم انتخابات را تحریم می کنند

گاف بزرگ  صدا و سیمای حکومتی در ایران، در ارتباط با نظرسنجی در رسانه های دولتی ایران، ۸۲ درصد مردم در انتخابات شرکت نمی‌کنند

شبکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی با انتشار یک نظرسنجی رسمی از نتایج ارائه شده در حساب‌ رسمی این شبکه که در تلگرام منتشر کرده بود، پرده برداشت.

صدا و سیمای جمهوری اسلامی در این نظر سنجی با مطرح کردن چند پرسش گزینه‌ای از شرکت کنندگان خواسته است تا با پاسخ به یکی از گزینه‌ها نظر خود نسبت به انتخابات پیش‌رو مجلس ایران را بیان کنند.

گفتنی است   پاسخ شرکت کنندگان به این نظرسنجی۴ گزینه‌ای، نشان داده که بیش از۸۰ درصد شرکت‌کنندگان به عدم مشارکت در انتخابات آینده مجلس رای دادند. پس از ظاهر شدن این نتیجه نظر سنجی، مسئولان شبکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی، نتایج نظر سنجی را فوری حذف کردند.

روز گذشته (چهارشنبه ) نیز علی خامنه ای در سخنان خود، از این احتمال که مردم به علت ناخرسندی عمیق از رژیم، انتخابات پیش روی مجلس را تحریم کنند، گفت که هرکس به امنیت و موجودیت و سلامت  ایران علاقمند است، باید در این انتخابات شرکت جوید.

آخوند ابراهیم رییسی رئیس قوه قضائیه گفت: هر کس با هر انگیزه ای جریان انتخابات را زیر سوال ببرد در زمین و جبهه دشمن قرار می گیرد.

شماری از کاربران در شبکه های اجتماعی نوشته اند از  آنجایی که حتی نظرسنجی های حکومتی هم نشان میدهند که بیش از ۸۰ تا ۹۰ درصد مردم انتخابات را تحریم می کنند، رژیم هم در تکاپوست با تقلب گسترده نمایش انتخاباتی را پرشور اعلام کند، پس باید رئیس قوه قضاییه که در این تقلب بزرگ دست دارد، اعلام کند: هرکس این انتخابات نمایشی را زیر سوال ببرد سروکارش با قوه قضاییه خواهد بود.

آخوند احمد علم الهدی  امام جمعه مشهد نیز در این باره گفته که  کسی که در انتخابات شرکت نکند جهنم رفتنش قطعی است.

کاربران در پاسخ به طنز نوشته اند: خبر خوبیه،کار به بهشت و جهنم نداریم ، ولی هرجا که آخوند نباشد ، قطعا جای خوبیست.

فرمانده هان سپاه پاسداران نیز در این باره گفته اند که برقراری و صیانت از امنیت مهمترین وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمان انتخابات است و حفاظت از نظام را در بخش‌هایی که امکان نفوذ وجود دارد، با تقویت روحیه انقلابی‌گری تقویت می‌کنیم

نرگس محمدی، فعال حقوق بشر زندانی، نیز از مردم خواست تا به پای صندوق‌های رای در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان نروند و انتخابات را تحریم کنند.

محمد نوریزاد از  امضاکنندگان بیانیه استعفای علی خامنه ای نیز با انتشار فایل صوتی از زندان گفته که  رژیم به طرز وحشتناکی از انتخابات هراس دارد و به همین دلیل به هیچ عنوان نمی خواهد هیچ کدام از کنشگران و فعالان سیاسی  قبل از انتخابات بیرون از زندان باشند

نوری زاد و یارانش  که مجموعا به ۷۲ سال حبس  محکوم شده اند گفته اند که محکم بر سر مواضع خود ایستاده اند و پس از انتخابات دست به اقدامات اعتراضی در زندان خواهند زد.

یک دیدگاه

  1. آی بروی چشم هروقت رژیم ملایان وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی تروریست پرور و مزور و وقیح بتوانند ۱۷۶ نفرانسان ومسافر بیگناه هواپیمایی اکراین بمقصد کانادا را زنده کنند تا باهمدیگر به پای صندوق رای برویم ما هم حاضرخواهیم شد. این انتخابات به معنی مهر تائید برتداوم وحشیگری- دجالیت-اختلاس بیشتر- مالیات دزدی- مالیات ندادن آستان قدس رضوی وموقوفات دله دزد آن بنام امام رضا وبه کام ملایان راس حکومت – جازدن بعنوان نماینده خدا ونماینده پیغمبر روی زمین- دروغگویی بیشتر بمردم- شیره مالیدن سر مردم- دزدی -حقه بازی- کشتن سربازان ونظامیان هرملت وهر کشوری درخارج ازمرزهای ایران تحت عنوان دشمن فرضی- دستگیری وشکنجه وحبس واعدام بیشتر آزادیخواهان وروشنفکران ونویسندگان وروزنامه نگاران ووکلاء وپزشکان وپرستاران وکارمندان وتجارو…میباشد. خدا روشکر که مردم سر عقل آمده اند وآنهایی که نیامده اند نیز تحت فشار حکومتی میباشند ویا کارمند شاغل ادارات وابسته به دولت که مجبورند زنده باد بگویند تا نان شبشان قطع نگردد. رای- بی- رای vote-NO-vote

Comments are closed.