طنز مردمی در ایران: در تورقوزآباد هتل گردشگری می سازند، ولی از زنان صیغه ای مشهد خبری نیست

نتانیاهو گفته که اسرائیل حاضر است اطلاعات بیشتری درباره این مکان در اختیار کشورهای اروپایی قرار دهد

شش روز از سخنرانی نتانیاهو در مجمع عمومی می گذرد که در آن از جمله فاش ساخت که در محله ای به نام تورقوز آباد در حومه جنوبی تهران، یک انبار مواد رادیو اکتیو وجود دارد که رژیم ایران به سرعت در حال پاکسازی آن می باشد. در این مدت، آژانس بین المللی انرژی اتم هنوز از رژیم ایران نخواسته است که به بازرسان اتمی اجازه دیدار از این مکان را بدهد. آژانس از قضیه بازرسی در قرارگاه نظامی پارچین خاطرات تلخی دارد و نمی خواهد با رژیم ایران درافتد.

ولی آژانس به رسالت خود خیانت می کند که همانا جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و مهار کردن زیاده خواهی های رژیم ایران است.

نتانیاهو گفته که اسرائیل حاضر است اطلاعات بیشتری درباره این مکان در اختیار کشورهای اروپایی قرار دهد. ولی آنها هم مهر سکوت بر لب زده اند و نمی خواهد روابط خود با رژیم ایران را شکرآب کنند. زیرا هم اکنونت سخت در تلاش آن هستند که رژیم ایران را از تحریم های آمریکایی نجات دهند تا به سود خودشان آسیبی وارد نیاید.

آن ها به مردم ایران خیانت می کنند و با رفتار خود موجب تداوم این رژیم سرکوبگر می شوند.

ولی در هر حال، محله تورقوزآباد جنوب تهران به یک جاذبه گردشگری مبدل شده و گروه گروه افراد به آنجا می روند تا محلی را که نخست وزیر اسرائیل افشا کرده، به چشم خود ببینند.

شوخ طبعان در تهران می گویند که رژیم به زودی یک هتل گردشگری نیز در تورقوزآباد برپا خواهد ساخت. ولی از هم اکنون بدانید که در آنجا، از زنان صیغه ای خبری نخواهد بود.

یک دیدگاه

  1. ازمدیرکلّ سابق آژانس پرسیده بودند چراباضدّ ونقیض گوئی حقیقت راپنهان میکردی؟پاسخ داده بودکه میخواسته ازجنگ وخونریزی جلوگیری کند!
    به احتمال قوی این آقای آمانوهم جهت جلوگیری ازجنگ وکشتار،بازرسان آژانس رابه اماکنی گسیل میداردکه درآنجاچیزی یافت نمیشود!!!

Comments are closed.