عادل الجبیر: حمله وین جنایتی شنیع و فجیع است که با همه ادیان و ارزش‌های انسانی منافات دارد

عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه سعودی با انتشار پیامی در توییتر، اندوه مشترک پادشاهی عربی سعودی با اتریش را درباره جنایت تروریستی که بی‌گناهان را در شهر وین پایتخت این کشور هدف قرار داده، ابراز کرد.

خبرگزاری سعودی (واس) در این باره نوشت: عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه سعودی در این باره  تاکید کرد که حمله وین جنایتی شنیع و در منافات با همه ادیان و ارزش‌های انسانی است.

الجبیر افزود:  که این جنایت شنیع و همانند‌های آن با همه ادیان و ارزش‌های انسانی منافات دارد و تاکیدی بر این است که تروریسم دین و نژاد نمی‌شناسد.

شایان گفتن است که گروه تروریستی داعش روز گذشته(سه‌شنبه)  مسئولیت حمله وین را که منجر به کشته شدن ۴ تن و مجروح شدن ۲۲ نفر دیگر شد را بر عهده گرفت اما در این‌باره هیچ‌گونه دلایلی در بیانیه صادره از خبرگزاری اعماق وابسته به این گروه، در سایت تلگرام منتشر نشده است.

این در حالی که سران حکومت اسلامی ایران این اقدام فجیع افراط گرایان اسلامی را همچنان نادیده گرفته و همچنان مانند داعش رفتار عمل می کنند که این جنایت را به عهده گرفت .نادیده گرفتن این جنایات توسط رژیم ایران مورد تایید داعش است  که مورد تنفر همه کشورهای جهان قرار دارد