عدالت سریع از طریق تلویزیون حکومت اسلامی ایران درباره دختری که  مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار گرفته است

هنوز ۲۴ ساعت از انتشار ویدیوی دختری در شهر آبادان که بر اثر ضرب و شتم صورتش خونین شده بود، نمی‌گذرد که خبری : برگزاری قوه قضائیه اعلام کرده ماموری که در فیلم تعرض و کتک زدن یک زن جوان در آبان دیده می‌شود، بازداشت شده است و برای تایید عدالت فوری خود از طریق صدا و سینای وابسته به خامنه ای اقدام به انتشار تکه‌های ویدیویی از زنی که صورتش مات شده بود کرد که می‌گوید “کارم را قانونی پیگیری می‌کنم”.

در این گزارش ویدیویی تمامی رسانه های وابسته به حکومت اسلامی ایران  این فرد را همان دختر خونین آبادانی معرفی کرده‌اند. زن حاضر در این فایل ویدیویی دو دقیقه ای ، خطاب به تمامی  رسانه‌های خارجی می‌گوید: “به رسانه های خارجی ارتباطی ندارد و تمام شایعات آنها واقعیت ندارد؛ مردم توجه نکنند”.

زین‌العابدین موسوی، فرماندار آبادان نیز  گفته است تمام زنان و مردانی که در فیلم تعرض دیده می‌شوند، بازداشت شده‌‌ و بعضی با قرار وثیقه آزاد شده‌اند.

در فیلم منتشر شده از این دختر جوان آبادانی نشان داده شده که دختری با  «صورت خونی که توسط دو زن دیگر روی زمین خوابانده شده» و مامور حراست با باتوم بالای سر او ایستاده، و در حین ضرب و شتم وی توسط افراد حاضر ، مامور حراست اطلاعات نیز با پا بر روی سینه وی می ایستد و در نهایت با دست خود بدن دختر جوان را لمس کرده است و او را مورد آزار جنسی قرار می دهد.

صادق مرادی رئیس دادگستری استان خوزستان می‌گوید فیلم منتشر شده از درگیری با یک خانم در آبادان «به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت» است.

اما  آواتودی در این باره نوشته است که این دختر به علت تجاوز جهان نژادیان رئیس سابق حمل و نقل و رئیس فعلی فضای سبز پالایشگاه آبادان به در خانه او رفته است.

جهان نژادیان  سال ۶۵  تحت عنوان پاکبان بە استخدام شرکت نفت درآمدە و از طریق آشنایان اطلاعاتی چند پست مهم را در پالایشگاە آبادان گرفتە بود، تاکنون در سە مورد بە بانوان تجاوز انجام دادە است.

آوا تودی در ادامه نوشته است که این اولین قربانی تجاوز جهان نژادیان نیست او پیش از این دو بار به نیروهای خود تجاوز کرده و سپس با حمایت سپاه پاسداران و اداره اطلاعات خانواده های قربانیان را ساکت نگه داشته است .اما سومین مورد  در چند روز گذشتە اتفاق افتاده  که روز گذشته این دختر جوان برای دادخواهی به در خانه او می رود که مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار می گیرد.    اکنون سپاە پاسداران، ادارە اطلاعات، تمام رسانه های نظام بسیج شده اند تا جنایت جدید را مخفی کنند.

داریوش معمار، شاعر و روزنامه‌نگار، برای نخستین بار این ویدیو را در حساب توئیترش منتشر کرد و نوشت زن جوانی که در آن مورد ضرب‌وشتم چند نفر قرار می‌گیرد، از سوی یک مدیر دولتی مورد «تجاوز» واقع شده بود

حمید مردانی‌پور، دادستان عمومی آبادان نیز  گفته است: «افرادی که فیلم این حادثه را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند به زودی دستگیر خواهند شد و برخورد لازم با آنها صورت خواهد گرفت.»

حمید مردانی پور افزوده است که علت اصلی درگیری در فیلم پخش شده در فضای مجازی «درگیری خانوادگی و اختلاف قبلی و مسائل مالی است».

او جزییات بیشتری در خصوص این درگیری خانوادگی و اختلافات قبلی ارائه نکرده است.