عراقچی گفت : اجرایی شدن  تعهدات ۱+۴ که در چهار بیانیه کمیسیون مشترک برجام بعد از خروج آمریکا آماده است

عراقچی گفت : اجرایی شدن  تعهدات ۱+۴ که در چهار بیانیه کمیسیون مشترک برجام بعد از خروج آمریکا آماده است

عراقچی  دردیدار با ریچارد مور ، مدیر سیاسی وزارت خارجه انگلیس  که برای گفت و گو با مقامات ایران امده است گفت : اجرایی شدن  تعهدات ۱+۴ که در چهار بیانیه کمیسیون مشترک برجام بعد از خروج آمریکا آماده است،طی مهلت ۶۰ روزه ،به عهده ی اروپا است .

مدیر سیاسی وزارت خارجه انگلیس گفت: اروپاییان انچه را که در توان دارند برای حل این مشکل به عمل می اورند .
وی با اشاره به تلاش کشورش برای تامین خواسته های ایران گفت :کشورش  بر ادامه تعهد اروپا به برجام امیدوار است  و تلاش می کند که در بخش  سازوکار مالی ،اینستکس ایران را حمایت کند .

کارشناسان خبری می گویند : یکی از مشکلات ،در روابط بریتانیا و ایران شده مسئله زندانی بودن نازنین  زاغری است که رژیم او را به جاسوسی متهم کرده و اخیرا پرونده تازه ای  بر علیه او گشوده است .

نازنین زاغری که برای موسسه تامپسون رویترز – واحد خیریه خبرگزاری رویترز , کار می‌کرد، ۳ سال پیش ،هنگام خروج از فرودگاه امام خمینی تهران به جرم جاسوسی توسط ماموران اطلاعاتی  سپاه پاسداران بازداشت شد و زندانی شد که تلاش های بریتانیا برای ازادی او تاکنون به نتیجه نرسیده است

2 دیدگاه‌

  1. به قیافه این دجال بی وطن نگاه کنید، هیچ از یک قاتل سادیستی کم ندارد. تنها کماندوهای اسرائیلی می توانند چون صاعقه بر امثال عراقچی جانی فرود ایند، آنها را دستگیر و در دادگاه بین المللی محاکمه کنند.

  2. بابا شما نوشته اید که (خانم نازنین زاغری) به جرم جاسوسی توسط اطلاعات سپاه پاسداران دستگیر و زندانی شده است. پس خبر ندارید که مهرهای رنگی مختلفی دارند و هیچ کسی جرات اعتراض هم ندارد و در زمان های مناسب و مختلف برحسب نیازشان برپیشانی فرد یا افراد مد نظر حتی بسیار عادی کوبیده میشود و میگویند که فلانی برانداز بوده یا نفوذی بوده یا معترض ویا معاند بوده یا جاسوس بوده یا جزو گروه تروریستی منافقین( مجاهدین) بوده است وکسی هم کاری نمیتواند بکند حالا واقعا بوده اند؟ نخیرنبوده اند. اینها برای باج گیری مالی و سیاسی و اقتصادی صورت گرفته و میگیرد. شخصی را زندان کرده اند وگفته شده که وی تبلیغ علیه نظام مقدس کرده است ومخالفت با حکومت پیغمبر داشته است.

Comments are closed.