عربستان: پهپادهای جنگی ساخت ایران، ماموریت داشتند اماکن مقدس مکه را بمباران کنند. حوثی ها و ایران به سکوت ادامه می دهند

عربستان: پهپادهای جنگی ساخت ایران، ماموریت داشتند اماکن مقدس مکه را بمباران کنند. حوثی ها و ایران به سکوت ادامه می دهند

دولت عربستان سعودی حوثی های یمن را متهم می سازد که قصد داشته شهر مقدس مکه را با کمک پهپادهای نظامی ساخت حکومت اسلامی ایران بمباران کنند، ولی این تلاش آن ها با شکست روبرو شده است. حوثی ها هنوز نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده اند.

دولت ریاض روز گذشته (پنجشنبه) حوثی ها را متهم ساخته بود که برای دومین بار، فرودگاه نجران در خاک آن کشور را بمباران کرده اند. در یک گزارش گفته شده که هدف از این حمله، نابود کردن سامانه ضد موشکی پاتریوت ساخت ایالات متحده بوده است. ولی معلوم نیست که چه خساراتی به آن وارد شده باشد.

فرودگاه نجران در جنوب شرق شبه جزیره عربستان قرار دارد و حوثی ها آن را یک فرودگاه نظامی توصیف کرده و گفته اند حق دارند آنجا را بمباران کنند.

ارتش عربستان فرماندهی نیروهای ائتلاف عربی را برای سرکوب حوثی ها به عهده دارد. ولی این اقلیت نیمه شیعه در یمن، از کمک های گسترده نظامی و مالی حکومت اسلامی ایران برخوردار است.

رژیم ایران از روز به قدرت رسیدن، برای برانداختن حکومت وهابی عربستان تلاش می کند، تا شاید خود بتواند تولیت اماکن مقدس مکه و مدینه را، به نام مسلمانان شیعه، در دست بگیرد.

حکومت ایران برای ساخت پهپادهای جنگی، به ویژه نوع بمباران کننده آن، سرمایه کلانی را اختصاص داده و اکنون فرصتی دارد که در جنگ یمن، آن را به آزمایش جنگی بگذارد.

یک دیدگاه

  1. حکومت شیطان جمهوری اسلامی به صراحت اعلام کرده اگر به مصلحت حکومت اسلامی باشد روزه و نماز هم قطع خواهد شد اگر برای ادامه حکومت اسلامی لازم باشد امام زمان را فدا خواهد کرد . من تعجب میکنم که از مسلمانان هیچ نوع اعتراض شنیده نمیشد البته تعجب هم ندارد اگر به مصلحت جمهوری اسلامی باشد مقدس ترین جای عالم اسلام مکه را تخریب خواهند کرد همان کاری که بنی امیه کرد ..‌‌‌‌‌‌‌ به قول تظاهر کنندگان اسلام را پله کردی و ما را ضله کردی

Comments are closed.