عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر رضا پهلوی حکومت کند بهتر است تا اسراییل را به رسمیت بشناسیم

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و عضو هیأت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اگر هدف این باشد که ما اسرائیل را به رسمیت بشناسیم این کار که نقض انقلاب اسلامی است و اگر رضا پهلوی در ایران حکومت کند بهتر است که ما یک انقلاب اسلامی داشته باشیم که رژیم اشغال‌گر صهیونیستی و دشمنان خدا را به رسمیت بشناسد و با آن حاضر شود کار کند.

سیاست یهود ستیزی از ابتدای به فدرت رسیدن ملایان در ایران از اولویت برخوردار بوده و همانگونه که از سخنان این نماینده مجلس اسلامی پیداست حاضر به عقب نشینی از سیاست یهودستیزانه نیستند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه درباره رابطه و مذاکره با آمریکا گفت:امریکایی‌ها بنا ندارند چیزی را به نفع ملت ایران محقق کنند و با چنین پیش‌فرض ذهنی وارد مذاکره می‌شوند.بنابر این مذاکره با آمریکایی‌ها هیچ فایده‌ و نتیجه درستی ندارد.آنها مدعی بودند که ما خطرناک هستیم و ممکن است به بمب اتم دست پیدا کنیم و ما بر سر این موضوع با آنها مذاکره کردیم و کار به اتمام رسیده و امروز ما باید بر سر چه موضوعی با آنها مذاکره کنیم، باید این موضوع روشن شود.

ضدیت با اسراییل به عرصه سیاست محدود نبوده و به عرصه ورزش هم وارد شده و شاهد هستیم که حکومت اسلامی ورزشکارن ایرانی را از رویارویی با حریفان اسرایییلی خود در میادین ورزشی نیز دور نگاه میدارد.

این در حالیست که دو ملت اسراییل و ایران در درازای تاریخ همواره دوست و یار یکدیگر بوده اند و با وجود ۴۰ سال تبلیغات منفی ملایان امروز بیش از هر زمانی ملت ایران خواهان دوستی و نزدیکی با ملت و کشور بزرگ اسراییل می باشند.

ملت ایران در مقابله با سیاستهای حکومت ملایان بر ضد اسراییل تا جایی پیش رفته اند که در تظاهرات های ضد حکومتی شعار می دهند: مرگ بر فلسطین

در طرف مقابل نیز دولتمردان اسراییلی همواره بر دوستی با ایران تاکید دارند.

2 دیدگاه‌

  1. جهان خدایى دارد و اوضاع این طوریست پس اگر جهان خدایى نداشت اوضاع چه مى شد ؟ جهان معنویت همین کارها را کرد که سَرُ کله داروین پیدا شد .

  2. مصباح یزدی از خامنه ای درخواست توبه کرد!
    وی گفت: باید استغفار کنیم و بگوییم خدایا غلط کردیم؛ ما را ببخش که به برجام و مذاکره با دشمنان دلخوش کرده بودیم؛ ما را ببخش که به اروپایی‌ها دل خوش کرده‌ایم! حتی برخی به روسیه و چین دل بسته‌اند؛ آن‌ها هم اشتباه می‌کنند؛

Comments are closed.