عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس :عملکرد ضعیف دولت موجب تشدید مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم شده است

سیدعلی آقازاده نماینده مجلس می گوید:  یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مجلس حمایت از مردم در این شرایط سخت اقتصادی است .و هم اکنون  نابه‌سامانی‌های اقتصادی، معیشتی، اشتغال، تورم، گرانی و معضل مسکن مردم را در تنگنا قرار داده است.

آقازاده تاکید کرد:  مجلس باید اولویت نخست خود را باید مسائل اقتصادی، معیشت مردم، تولید، اشتغال و به ویژه مسکن قرار دهد.

این نماینده مجلس در حالی این سخنان را مطرح می کند که پیشتر ۳۵۰ عدد خودروی دنا پلاس را به نمایندگان و تعدادی مدیران اداری مجلس تحویل دادند و پس از ان نیز وام ۲۰۰ میلیون تومانی برای مسکن و همچنین واکسن آنفلوآنزا هم دریافت کردند.

آقازاده افزود:  کمیسیون امنیت ملی مجلس در حوزه‌های امنیتی، دفاعی، دیپلماسی و وزارت خارجه با چندین وزارتخانه در ارتباط است و اولویت‌ها و مسائل مختلف و روز کشور در این کمیسیون رصد شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

محمود جامساز، کارشناس اقتصادی پیشتر گفته بود:  «متاسفانه نمایندگان مجلس که باید به فکر معیشت مردم و رفع مشکلات آنها باشند دنبال خودروی دنا پلاس و شاسی بلند هستند این در حالی است که نمایندگان ژاپن باید در خانه‌های ۴۵ متری زندگی کنند و با تاکسی هم تردد داشته باشند تا مشکلات مردم را به درستی درک کنند».

شماری از کاربران در یک طنز انتقادی در این باره نوشته اند: گفتیم مشکل معیشت داریم – نمایندگان مجلس ٢٠٠ میلیون ریختن به حساب خودشون !!!! گفتیم مشکل مسکن داریم – ٣٠٠ میلیون وام مسکن دادن به خودشون !!!!  گفتیم مشکل خودرو داریم – دنا پلاس نصف قیمت برای خودشون ردیف شد !!!!  گفتیم نگران سلامتی هستیم – واکسن vip گرفتن !!!! دیگه میترسیم بگیم جوانان مشکل ازدواج دارند!!و زن میخواهند بگیرند.  چون حتماً چهارتا ،چهارتا واسه خودشون میگیرند