علیرضا پناهیان: روحانی به تبلیغاتچی‌ها در خصوص زنان سوژه می‌دهد


آخوند علیرضا پناهیان، از روحانیون تندرو  نزدیک به علی خامنه ای ، در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران  در انتقاد به حسن روحانی صراحتا گفت : حسن روحانی در تمامی زمینه ها دوقطبی عمل می کند .

وی افزود : عجیب است  که ایشان در یک سخنرانی هم دوقطبی برای انتخابات آینده بسازند و هم از دوقطبی‌سازی انتقاد کنند، هم به تبلیغات‌چی‌ها در خصوص زنان سوژه دهند.

«دوقطبی» یکی از اصطلاحاتی است که پس از مرگ  سحر خدایاری، معروف به “دختر آبی”، که از هواداران باشگاه استقلال بود و در اعتراض به تشکیل پرونده قضایی به‌خاطر ورود به ورزشگاه آزادی، خودسوزی کرد و سپس در بیمارستان درگذشت.در رسانه‌های حکومتی  به‌معنای تقسیم‌بندی کل جامعه به مخالفان و موافقان نظام ، دوباره مورد استفاده قرار گرفته است.

وی گفت : «خدا لعنت کند کسانی را به دوقطبی‌سازی دامن می‌زنند و همه را متهم و منتسب به یک جناح می‌دانند»

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری حکومت ایران ، پیشتر گفته بود که  اختلاف و دوقطبی راه را برای پیروزی دشمن هموار می‌کند، آحاد و اقشار مردم، اعم از زنان و کارگران، هر مشکلی که به ذهن‌شان می‌آید و احساس می‌کنند که حقوق‌شان مراعات نمی‌شود، راه اصلی برای کسب حق خودشان انتخابات است»

پناهیان گفت: شورای نگهبان باید به‌موقع کارت قرمز به متخلفان نشان بدهد، وبا کسانی که دیگر کاندیداها را متهم به دیوارکشی می‌کردند چرا نباید برخورد قانونی شود؟

حسن روحانی دو سال پیش قبل از انتخاب مجددش گفته بود این‌ها روزی در جلسه‌ای تصمیم گرفته بودند در تهران در پیاده‌روها دیوار بکشند و مردانه زنانه در پیاده‌روها ایجاد کنند.

حسن  روحانی پس از موفقیت در انتخابات دوباره اش به بسیاری از شعارهای تبلیغاتی‌اش در حوزه زنان و آزادی بیان عمل نکرد.