علی خامنه ای: در مقابل آرایش جنگی آمریکا ما هم آرایش جنگی می‌گیریم

علی خامنه ای:در مقابل آرایش جنگی آمریکا ما هم آرایش جنگی می گیریم

علی خامنه‌ای رهبر حکومت اسلامی امروز چهارشنبه در سخنانی اعلام کرد که در مقابل آرایش جنگی آمریکا ما هم آرایش جنگی می‌گیریم.

علی خامنه‌ای در سخنان خود گفت: «آمریکا و صهیونیزم در همه ابعاد در حال برنامه ریزی و اقدام هستند البته این مختص دولت فعلی امریکا نیست، قبلی ها هم همین کارها را با دستکش مخملین انجام می دادند.»

علی خامنه ای اصطلاح دستکش مخملین بر دستان چدنی را سال ها پیش در دوران ریاست جمهوری باراک حسین اوباما و پیش از امضای قرارداد اتمی برجام در مورد دولت آمریکا به کار برده بود.

علی خامنه ای در ادامه گفت: «اما کمکی که رئیس جمهور فعلی آمریکا به ما کرده این است که این دستکش را درآورده و همه آن چدن پنهان در زیر دستکش امریکایی ها را می بینند.»

رهبر حکومت اسلامی درباره تحریم های ایالات متحده و فشار حداکثری  دولت پرزیدنت ترامپ بر حکومت اسلامی از واژه آرایش جنگی دولت آمریکا در برابر حکومت اسلامی استفاده کرده و گفت: «دشمن علی الظاهر در زمینه نظامی آرایش جنگی ندارد که البته نظامیان ما حواسشان جمع است».

وی در ادامه گفت: «در مقابل آرایش جنگی دشمن علیه ملت ایران، ملت هم باید آرایش جنگی بگیرد.»

با وجود تاکید علی خامنه‌ای بر آرایش جنگی به گفته او آمریکا بر علیه ملت ایران مقام های سیاسی بلندپایه دولت پرزیدنت ترامپ همواره عنوان کرده اند که آنها حساب ملت ایران را از حکومت اسلامی جدا می دانند.

در مورد جنگ نیز گفته اند که قصد آنها از تحریمهای سختگیرانه و فشار حداکثری بر حکومت اسلامی ایران تغییر رفتار این رژیم و مجاب کردن آنها به آمدن به پای میز مذاکره و تنظیم یک قرارداد جدید همه جانبه می باشد که در آن حکومت اسلامی از فعالیت های اتمی مخفیانه و مشکوک خود دست برداشته و همچنین آزمایشها و فعالیتهای موشکی خود را متوقف کرده و عملیات های تروریستی و مخرب خود در منطقه خاورمیانه و دیگر نقاط جهان را  پایان دهد.

علی خامنه ای در پایان سخنان خود گفت:توطئه ها و تدابیر دشمن با وجود همه تبلیغات وسیع برای مشغول کردن ذهن ها و مخلوط کردن صحنه، به ضرر خود او تمام می شود.

علی خامنه‌ای در حالی از به زانو درآوردن دولت آمریکا و به گفته و دشمنان سخن می‌گوید که از فردا پنجشنبه معافیتهای اعطا شده دولت ایالات متحده به ۸ کشور خریدار نفت ایران به پایان می‌رسد و حکومت اسلامی نمی‌تواند نفت خود را صادر و به فروش برساند.

امروز چهارشنبه نیز اعلام شد که از فردا شب بنزین به صورت سهمیه‌ای به مردم ارائه شده و بنزین آزاد به قیمت هر لیتر ۲۵۰۰ تومان به فروش خواهد رسید.

در نتیجه سیاست فشار حداکثری دولت پرزیدنت ترامپ بر علیه حکومت اسلامی و البته دزدی و چپاول چهل ساله حکومت اسلامی اقتصاد ایران روز به روز در وضعیت بحرانی تری قرار می گیرد و به گزارش صندوق بین المللی پول اقتصاد ایران به سوی فروپاشی کامل پیش می‌رود.

اما علی خامنه‌ای و دیگر مقام های بلند پایه حکومت اسلامی کوشش می کنند که اوضاع را آرام و معمولی جلوه دهند و به مردم  ایران که تحت فشار شدید اقتصادی قرار دارند توصیه می کنند که در مقابل این فشار اقتصادی مقاومت کنند تا به گفته علی خامنه‌ای آمریکا و دشمنان ملایان حاکم بر ایران را به زانو درآورند.

 

7 دیدگاه‌

 1. جناب آقای نتانیاهو:
  ما مردم ایران از همینجا فرصت را مغتنم میدانیم و از ضربات محکم و توسری هایی که به پاسداران تروریست در سوریه زده اید تشکر می کنیم دست انتقام ملت ایران از خامنه ای و پاسدارهای تروریستش از آستین شما بیرون آمد.
  به امید آزادی ایران و دوستی و اتحاد ایران آزاد و اسرائیل شجاع و سرافراز و ملت سخت کوش و تحسین برانگیز اسرائیل

 2. با سلام و خسته نباشید
  منظور علی خامنه ارایش جنگی در مقابل امریکا نیست, سخنرانی علم الهدی امروز در مشهد:
  آرایش جنگی در مقابل جوانان قیام آفرین
  علم‌الهدی پرده‌ها را کنار زد و صراحتاً گفت این آرایش جنگی رو به داخل کشور و در برابر جوانان قیام آفرین است.
  او گفت: حواس تان جمع باشد. آمریکا و انگلیسی که آرایش جنگی در مقابل ما گرفتند آرایش جنگی آنها این نیست که از دروازه‌های مملکت ما سرباز وارد کنند. یا از بالای آسمان بمب‌افکن هایشان بیاید. اینها که آرایش جنگی گرفتند آرایش جنگی را با نیروهایی گرفتند که اینها بتوانند در داخل کشور علیه انقلاب بار بیاورند و آن نیروهایی که آنها می‌توانند علیه انقلاب بار بیاورند و آنها را به جان انقلاب بیندازند امیدشان به این نسلی ست که امروز دارد توی عرصه می‌آید».

 3. برای ما مردم ایران این خیلی اذیت کننده است که جمهوری اسلامی بی دلیل انقدر برای ایران دشمن تراشی میکند . مردم ایران با اسرائیل و صیهونیزم هیچ مشکلی ندارند و به هر شکلی نگاه کنید اسرائیل مال یهودیان است و مسلمانان بعد از حمله عثمانی به سرزمینهای اسرائیلی هجوم آوردند . در هر صورت مشکل جمهوری اسلامی با اسرائیل یک موضوع غیر قابل قبول است و باید جمهوری اسلامی و حزب عدالت و توسعه ترکیه از بین بروند چون در خاورمیانه عرب تنها ایران و ترکیه و اسرائیل هستند که عزب نیستند و باید با هم اتحاد داشته باشند . به امید آزادی ایران

 4. کشته شدن یک آخوند که نمیدانیم که بود و چرا در همدان توسط یک نفر کشته شد , آنقدر برای حکومت مهم بود که در ظرف ۲۴ ساعت قاتلش را پیدا و همانجا در محل مجازاتش کردند. در حالیکه قتل و جنایت پدیده ای نیست که در ایران و یا هرجای دیگر دنیا نادر باشد. چطور بود که در عرض ۲۴ ساعت تکلیف قاتل را مشخص و پرونده اش را پیچیدند؟
  آیا اگر در جنگ با آمریکا , روش آمریکا فقط حمله به دشمنانش باشد , آیا فکر میکنید سیاست حکومت برای مذاکره تغییر نخواهد کرد؟ صد در صد همان روز اول تسلیم خواهند شد. اینها مردم را سپر بلا کرده اند تا خودشان حکومت کنند و اموال و دارائی کشور را بین خودشان تقسیم کنند.
  امیدواریم در هر جنگی ( که آرزو میکنیم هرگز جنگ نشود ) آمریکا هرگز مردم عادی و بیگناه ایران و نیز تاسیسات و زیرساختارهای کشور را مورد تهاجم و تخریب قرار ندهد. این بهترین شیوه است تا آمریکا ثابت کند با مردم ایران دشمن نیست. هر گونه آسیبی به ملت سبب میشود تا حکومت مردم را بیشتر در جنگ درگیر کند و خودش را نجات دهد.

 5. البته منظور آیت الله خامنه ای از آرایش جنگی در مقابل آمریکا فقط و فقط آرایش جنگی خودش و پسرانش و مواجیب بگیران و مزدوران دزد وقاتل و دروغگو و حرام خور و اطرافیانش خواهد بود. اینکه مردم زجر کشیده و جان به لب رسیده آرایش جنگی بگیرند را با خود به گور خواهد برد. این بهترین فرصت است که ما مردم ایران از آقای نتانیاهو به سبب سرکوب و از بین بردن قاتلان ملت ایران از آن بزرگوار وارتش بزرگ اسراییل تشکرهای صمیمانه خود را اعلام نماییم. به امید دوستی و رابطه صمیمی دوباره دو ملت جدایی ناپذیر ایران و اسراییل.

Comments are closed.