علی خامنه ای:مذاکره با آمریکا سم است.آمریکا با ما جنگ نمی کند و انتخاب ما مقاومت در برابر امریکا است

علی خامنه ای:مذاکره با آمریکا سم است.آمریکا با ما جنگ نمی کند و انتخاب ما مقاومت در برابر امریکا است

علی خامنه ای در سخنان امروز خود به تهدیدهای دولتمردان ایالات متحده درباره جنگ با رژیم اسلامی گفت:نه ما دنبال جنگ هستیم، نه آنها؛ که می دانند که به نفعشان نیست. این برخورد، برخورد اراده‌هاست و اراده‌ی ما قوی‌تر است؛ چون علاوه بر اراده‌ی خود، توکل به خدا را هم داریم.

خامنه ای درباره مداکره با آمریکا آن را سم نامید و گفت:بعضی در داخل می گویند مذاکره چه عیبی دارد؟ مذاکره سم است؛ تا وقتی آمریکا این است که الان هست و مذاکره با دولت کنونی آمریکا یک سم مضاعف است. مذاکره یعنی معامله و داد و ستد اما آنچه در نظر آمریکاست، نقاط قوت ماست.

خامنه ای توضیح نداد که منظور او از بعضی ها در داخل که موافق مذاکره هستند چه کسانی است اما به نظر می رسد منظور وی جناح اصلاح طلب حکومتی می باشد که خواهان مذاکره حکومت و خرید وقت بیشتری برایحکومت هستند می باشد.

رهبر حکومت اسلامی درباره مذاکره بر سر فعالیت های موشکی رژیم گفت:می گویند مذاکره کنیم درباره‌ی سلاح دفاعی شما که چرا موشکی با فلان برد می سازید؛ این برد را کم کنید که اگر شما را زدیم نتوانید پایگاه ما را بزنید و جواب بدهید!

فعالیت های موشکی رژیم یکی از نکاتی است که جامعه جهانی به رهبری ایالات متحده بر سر آن تولفق دارند که رژیم اسلامی نباید به آزمایش های موشک های دوربرد خود ادامه دهد.

در مقابل رژیم اسلامی مدعی می شود که این هدفش از تولید و آزمایش این موشک ها دفاع ازخود می باشد و این در حالی است که رزیم بر روی این موشکها شغار نابودی اسراییل را به زبان های فارسی و  عبری نوشته شده است.

خامنه ای در ادامه سخنان خود در رابطه با فعالیت ها و عملیات مخرب رژیم در کشورهای مختلف خاورمیانه و سیاست های تروریستی و آشوب طلبانه حکومت که یکی دیگر از موارد مورد اختلاف ایالات متحده و اروپا با رژیم اسلامی  می باشد آن را عمق راهبردی و قدرت حکومت دانست و گفت:می گویند درباره‌ی عمق راهبردی‌تان در منطقه صحبت کنیم؛ یعنی این را از دست بدهید. پس اصل مذاکره غلط است؛ حتی با آدم حسابی. اینها که آدم حسابی هم نیستند و به هیچ چیز پایبند نیستند. البته هیچ‌کس در عقلای ما هم دنبال مذاکره نیست

رهبر رژیم اسلامی در ادامه به جامعه یهودیان آمریکا و ملت و کشور اسراییل حمله کرده و آنها را صهیونیست خطاب کرده و گفت:اینها [دولتمردان آمریکا] مصالح رژیم صهیونیستی را بیشتر از هر دولت دیگری رعایت می کنند. فرمان بسیاری از کارها دست جامعه‌ی صهیونیست‌هاست.

وی در ادامه سخنانش هشدارها و صحبت های مقام های آمریکا را نسبت به رژیم اسلامی هارت و پورت نامیدهو گفت:آمریکایی‌ها احتیاج دارند به اینکه هارت و پورت کنند. می گویند رفتار ما ایران را تغییر داد! بله، این را درست می گویند؛ تغییرش این بود که نفرت مردم ایران از آمریکا ۱۰ برابر شده و نزدیک شدن آنها به منافع جمهوری اسلامی برایشان دست‌نیافتنی‌تر شده.

خامنه ای در حالی مقام ها و دولتمردان ایالات متحده به گفته وی هارت و پورت می کنند که این فرماندهان سپاه پاسداران هستند که در روزهای گذشته به رجز خوانی در برابر ایالات متحده پرداختند و ادعا می کنند که در صورت وقوع جنگ ارتش آمریکا را شکست خواهند داد.

رهبر رژیم اسلامی به مقام های حکومتی گفت: هیچ‌کس از هیبت ظاهری آمریکا نباید بترسد؛ این خیلی خطا است.

او در سخنانش مدعی شد که آمریکا یک حکومت و کشور شکست خورده می باشد.

وی در این رابطه گفت: آمریکا در درون، مشکلات اجتماعی و اقتصادی زیادی دارد، تصریح کردند: وضع دولتشان منسجم نیست؛ یک نفر یک حرفی می زند، فردایش یک نفر ضدّ آن را می گوید. این نشانه‌ی آشفتگی است. در گزارش وزارت کشاورزی آمریکا ۴۱ میلیون آمریکایی دچار گرسنگی هستند. در زمینه‌ی اجتماعی، طبق گزارش مرکز ملی آمار حیاتی آمریکا، ۴۰ درصد ولادت ها نامشروع است، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار زندانی دارند، بالاترین آمار مصرف مواد مخدر را دارند و ۳۱ درصد تیراندازی‌های جمعی در آمریکاست. این وضع اجتماعی اینها است. بنابر این برخی دشمن را خیلی بزرگ نکنند. البته ‘دشمن نتوان حقیر و بیچاره شمرد’ اما دشمن آن‌چنان قوی نیست و مشکل دارد.

خامنه ای در حالی سخن از مشکلات اقتصادی در دولت و کشور آمریکا بر زبان می آورد که ملت ایران در طول ۴دهه گذشته به واسطه سیاستهای مخرب رژیم و دزدی ها و سو مدیریت روز به روز فقیرتر شده است و در طول ۲ سال گذشته بر اثر سیاست های لجبازانه و آشوب طلبانه ملایان تحت فشار اقتصادی شدید قرار دارند به طوری که بر اساس تحقیق کمسیون ویژه مجلس شورای اسلامی رژیم تا پایان سال جمعیت فقیر ایران به عدد ۵۲ میلیون تن خواهد رسید.

علی خامنه ای در پایان سخنان خود بر این نکته تاکید گذارد که سیاست رژیم اسلامی نه مذاکره و نه جنگ است بلکه به گفته وی:گزینه‌ی قطعی ما، مقاومت در مقابل آمریکاست و در این رویارویی، آمریکا وادار به عقب‌نشینی خواهد شد.در سیاست مقابله با جمهوری اسلامی هم قطعاً آمریکا شکست خواهد خورد و به نفع ما تمام خواهد شد.

دولتمردان آمریکا برسیاست فشار حداکثری به هدف تغییر رفتار حکومت اسلامی تاکید دارند و همواره تاکید می کنند که تا زمانیکه رژیم اسلامی حاضر به بازنگری در سیاست های مخرب خود در داخل و خارج از ایران نباشد این فشارها همچنان شدیدتر شده و ادامه می یابد.

 

5 دیدگاه‌

  1. گاسپاتین علیل خودش می نشیند خودش حرف می زند و خودش شاهد خودش است و خودش نتیجه گیری می کند، از گاسپاتین علیل باید سوال شود از کی تا حالا سید پوتین دوست است و مذاکره با او و نوکریش حلال و آمریکا دشمن و مذاکره با امریکا حرام؟ راستی گاسپاتین خان، اگر آمریکا بد است چرا زن سید مجتبی اغا آمریکا بوده،چرا همین ضخیم نابکار چهل سال آمریکا علافی می کرده و مفت می خورده، چرا اغا محتبی که بچه دار نمی‌شده برا بچه دار شدن زنشو لندن برد براش حامله کردند. چرا دخترای لاریجانی ها دارند تو آمریکا حال می کنند؟ چرا همون معصومه خانم معروف به مری آمریکا بود و حالا هم ولد المعصومه را فرستاده امریکا؟ گاسپاتین امار دروغ جامعه آمریکا از کجا اوردی؟ حتما تمساح رفته تو چاه و امام زمان این آمار داده که به تو بدهند؟
    گاسپاتین کم دروغ و نیرنگ بکن، دعا می کنم این ترامپ شیردل مثل کارتر و کلینتون و اوباما نباشه و کار شما جانوران ضد بشری را یکسره کند. در ضمن صهیونیست و اسرائیل هم خیلی دوست و خیلی خوب هستند تا چشم گاسپاتین علیل و سید پوتین کور بشه. درود بر نتانیاهوی مرد و همه مردم اسراییل. زنده باد ایران محمد رضا شاه پهلوی آریامهر.

  2. سید علی خامنه ای کمی به دوروبرت بینداز وکمی هم فکر کن وبعد سخنرانی کن. مذاکره را که سم میخوانی ویا حتی سم مضاعف پس جنگ وخونریزی را باید چی بنامی؟ این مقاومت را کی باید انجام بدهد؟ بله ملتی که شریفش میخوانی ونیاز به رای دادنشان داری. حالا گرانی چی شد؟ قیمت سرسام آور ماشین وزمین وملک و طلا وارزو… چی شد؟ همه اش با مقاومت این ملت بزرگ حل وفصل شد؟ دستت درد نکند که دست شیطان را ازپشت بستی و اوضاع واحوال این ملت بزرگ وشریف و… را قهقرای بیشتر برده ای. دریک کلمه جام زهر/سم را بنوش ویک ملت را آزاد کن.

Comments are closed.